Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sils IF

Följ

Sils IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Råda BK Svart (borta) P2010


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag 2 P2015/2016


      13:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Junicupen F2013


      16:00
    • 10:00

      Skara FC Blå (hemma) F2014


      12:00
    • 11:00

      IFK Hjo (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:30

      Träning F2010-11


      13:00
    • 12:45

      Poolspel i källby F2015/2016


      17:00
    • 14:00

      Skara FC Blå (hemma) F2010-11


      16:00
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:30
    • 18:00

      Träning P2007


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning F2010-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F2015/2016


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:45

      Träning F2009


      20:15
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) P2007


      21:00
    • 19:00

      Skultorps IF Svart (hemma) F2010-11


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Utsiktstornet - bemanning P2010


      17:00
    • 10:00

      Träning F2010-11


      11:30
    • 11:00

      Träning P2010


      12:30
    • 12:30

      Träning F2009


      14:00
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
  • 7Fre
    • 18:30

      Axvall/Skara (9:9) (hemma) F2009


      20:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Råda BK Grön (borta) F2014


      11:30
    • 10:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) F2013


      12:00
    • 13:00

      Sjuntorps IF (hemma) Herrlag


      15:00
    • 16:00

      Skara FC Blå (hemma) P2010


      18:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Utsiktstornet F2013 F2013


      17:00
    • 15:00

      Vinninga AIF (hemma) Damlag


      17:00
    • 17:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) F2010-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P2007


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 19:00

      Halvorstorps IS Svart (hemma) P2010


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Poolspel på silbohof F2015/2016


      14:00
    • 10:00

      IK Gauthiod (hemma) F2014


      12:00
    • 13:00

      Vara SK (hemma) Herrlag


      15:00
  • 16Sön
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:30
    • 16:15

      Falköpings KIK Röd (borta) F2013


      18:15
    • 18:00

      Träning P2007


      19:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning F2014


      19:30
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 19:00

      Götene FK (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Töreboda IK (borta) F2009


      21:00
    • 19:00

      Skultorps IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF U (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Våmbs IF (borta) P2007


      21:00
    • 19:30

      Trollhättans BoIS (borta) Herrlag


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:30
    • 17:00

      Lidköpings FK (hemma) F2010-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P2007


      19:30
    • 18:30

      Råda BK (borta) F2010-11


      20:30
    • 18:30

      Skövde KIK Svart (hemma) F2009


      20:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 19:00

      Ulvåker/Väring (borta) P2007


      21:00
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning F2010-11


      20:00
    • 18:45

      Träning F2009


      20:15
    • 19:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Damlag


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup F2010-11

    • 10:00

      Bemanning Utsiktstornet F2014


      17:00
  • 30Sön