Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sils IF

Följ

Sils IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 19:30

      Brämhults IK (borta) Damlag


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Torsö BIF (hemma) Herrlag


      12:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 14:00

      Eda IF (hemma) Damlag


      16:00
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:30
    • 19:00

      Träning P2007


      20:30
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      Råda BK (hemma) Herrlag


      21:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Kinne-Vedums IF (borta) Herrlag


      12:00
    • 12:00

      Match mot Kinne-Vedum P2007


      13:30
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 15:00

      Halvorstorp/Trollhättan (borta) F2009


      17:00
    • 15:00

      Trollhättans BoIS (hemma) Damlag


      17:00
    • 19:00

      Träning P2007


      20:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte F2014


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlag


      19:00
    • 19:30

      IF Tymer (borta) Damlag


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 19:00

      Ulvåkers IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:15

      Wargöns IK (hemma) Herrlag


      21:15
  • 20Lör
    • 08:45

      Bollis Cup F11/12 F2010-11


      17:15
    • 10:00

      F2009 Utsiktstornet F2009


      17:00
    • 11:00

      Lag aktivitet P2007


      16:00
    • 17:00

      Träningsmatch Axvalls IF P2010


      19:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 10:00

      P07 stå i Utsiktstornet P2007


      17:00
    • 11:00

      Träningsmatch LFK F2009


      13:00
    • 12:30

      IK Gauthiod (hemma) F2010-11


      14:30
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:30
    • 19:00

      Träning P2007


      20:30
    • 19:15

      Internmatch P2007


      20:45
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning F2014


      19:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P2010


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlag


      19:00
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F2010-11


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 19:00

      Ulvåker/Väring (hemma) P2007


      21:00
  • 27Lör
    • 11:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (borta) Damlag


      13:00
    • 13:00

      Gerdskens BK (borta) Herrlag


      15:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P2010


      11:30
    • 15:00

      Halvorstorps IS Svart (borta) P2010


      17:00
    • 16:00

      Träning Damlag


      17:30
    • 16:00

      Våmbs IF (hemma) Damlag


      18:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) F2009


      20:00
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P2007


      20:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis