Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sils IF

Följ

Sils IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 17:30

      Träning P2007


      19:00
  • 2Lör
    • 11:00

      IF Tymer / Lerdala (hemma) F2010-11


      13:00
    • 13:30

      Råda BK (hemma) Damlag


      15:30
    • 13:30

      Bollflickor F2014


      15:30
    • 16:00

      Ulricehamns IFK (hemma) Herrlag


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (borta) P2007


      19:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Råda BK Vit (hemma) F2009


      13:00
    • 15:00

      Mellby IK (hemma) P2010


      17:00
    • 16:00

      Vartofta SK (borta) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Vinninga AIF (borta) F2010-11


      18:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:45
    • 17:30

      Träning F2014


      18:45
    • 18:00

      Skara FC Vit (hemma) F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Källby IF (hemma) F2010-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F2010-11


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:45

      Utsiktstornet Damlag


      15:15
    • 12:00

      Skara FC Blå (hemma) F2010-11


      14:00
    • 13:00

      Falköpings FK (borta) Herrlag


      15:00
    • 13:00

      Götene FK (borta) Damlag


      15:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Lidköpings FK (borta) F2010-11


      12:00
    • 10:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) F2013


      12:00
    • 10:45

      Utsiktstornet Damlag


      15:15
    • 11:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) P2010


      13:00
    • 13:30

      Örslösa-Söne IK (hemma) F2009


      15:30
    • 14:15

      Lidköpings FK Vit (borta) F2014


      16:15
    • 15:00

      Källby IF (hemma) F2014


      17:00
    • 15:45

      Våmbs IF Grön (borta) F2014


      17:45
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
    • 19:00

      Våmbs IF (hemma) P2007


      21:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Poolspel SIl F2015/2016


      12:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) P2007


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F2010-11


      13:00
    • 11:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F2013


      13:00
    • 12:00

      Mariestads BK Blå (borta) P2010


      14:00
    • 13:00

      Vänersborgs FK (hemma) Damlag


      15:00
  • 17Sön
    • 11:00

      Skövde Kvinnliga IK Svart (hemma) F2010-11


      13:00
    • 16:00

      IFK Värsås (hemma) Herrlag


      18:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:45
    • 18:00

      Ardala GoIF (borta) P2010


      20:00
    • 18:30

      IFK Hjo (hemma) Herrlag


      20:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P2010


      19:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:30

      Källby IF (hemma) F2013


      19:30
    • 19:30

      Skoftebyns IF (borta) Damlag


      21:30
  • 23Lör
    • 10:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F2010-11


      12:00
    • 10:30

      Allsvensk match mellan Degerfors IF - Malmö FF P2007


      20:00
  • 24Sön
    • 09:30

      Råda BK Grön (borta) F2010-11


      11:30
    • 09:30

      Skara FC Blå (hemma) F2014


      11:30
    • 10:30

      Lidköpings FK Blå (borta) F2014


      12:30
    • 11:30

      Skövde AIK Rödvit (borta) P2010


      13:30
    • 11:30

      Ulvåkers IF Röd (borta) F2014


      13:30
    • 13:00

      IFK Hjo (borta) Herrlag


      15:00
    • 16:00

      Vinninga AIF U (9:9) (hemma) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Råda BK Grön (hemma) P2010


      19:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:00

      Lidköpings FK (borta) P2007


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (hemma) F2010-11


      13:00
    • 13:00

      Gällstads FK (hemma) Herrlag


      15:00
    • 13:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) Damlag


      15:00