Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Matchändringar - Västergötlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P16 Nationell Grupp 3
2020-05-31 12:00 IFK Skövde FK - Jonsereds IF 2020-03-25 08:37
Herrar, Div 5 Västra
2020-04-18 14:00 IFK Emtunga - Edet FK 2020-03-25 07:56
Herrar, Div 6 Borås
2020-08-31 18:00 Somali FF - FC Kabel Åttio 2020-03-27 07:19
Herrar, Utveckling Elit Södra
2020-04-27 19:00 Hestrafors IF - Vårgårda IK 2020-03-24 10:53
2020-05-18 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Vårgårda IK 2020-03-23 10:50
2020-05-18 19:00 Hestrafors IF - Holmalunds IF Alingsås U 2020-03-24 10:54
2020-06-11 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Holmalunds IF Alingsås U 2020-03-23 11:45
2020-08-25 18:45 Fristad/Sparsör/Borgstena - IFK Falköping FF U2 2020-03-23 13:30
2020-09-16 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK 2020-03-23 13:33
Herrar, Utveckling B Skövde
2020-09-18 19:00 Skövde AIK C - Vreten A/Värsås U 2 2020-03-24 21:03
Herrar, Utveckling B Skara
2020-04-29 19:00 Skara FC C - Arentorp Helås FK 2020-03-23 13:18
2020-05-11 18:00 Skara FC C - Levene-Skogslunds IF 2020-03-23 13:19
2020-05-31 18:00 Skara FC C - Tråvad/Larv 2020-03-23 13:20
2020-06-30 19:00 Skara FC C - Edsvära-Norra Vånga FF 2020-03-23 13:20
2020-08-12 19:00 Skara FC C - Ardala GoIF 2020-03-23 13:21
2020-08-24 17:00 Skara FC C - IFK Emtunga 2020-03-23 13:22
2020-09-06 18:00 Skara FC C - Varnhem/Lundsbrunn 2020-03-23 13:22
2020-09-23 19:00 Skara FC C - Jung/Kvänum 10 IF 2020-03-23 13:23
Herrar, Utveckling B Lidköping
2020-06-23 19:00 Örslösa-Söne IK - Kållandsö GoIF 2020-03-24 11:14
Herrar, Utveckling B Vårgårda
2020-09-09 19:00 Östadkulle SK - Elmer-Fåglum FK (9:9) 2020-03-23 17:55
Herrar, Utveckling B Borås
2020-05-03 16:00 Kronängs IF U 2 (9:9) - Sparsör/Fristad/Borgstena 2020-03-23 08:35
Pojkar, Div 1 Västergötland 19+
2020-04-19 12:00 Mariedals IK - Wargöns IK 2020-03-24 10:10
2020-05-03 11:00 Mariedals IK - Stala/Orust Fotboll 2020-03-24 10:11
2020-05-17 11:00 Mariedals IK - IFK Falköping FF 2020-03-24 10:11
2020-06-14 11:00 Mariedals IK - Trollhättans FF 2020-03-24 10:12
2020-06-28 12:00 Mariedals IK - Råda BK 2020-03-24 10:13
2020-08-17 19:00 Mariedals IK - Norrby IF 2020-03-24 10:09
2020-08-23 12:00 Mariedals IK - Wargöns IK 2020-03-24 10:13
2020-09-06 11:00 Mariedals IK - Stala/Orust Fotboll 2020-03-24 10:13
2020-09-20 11:00 Mariedals IK - IFK Falköping FF 2020-03-24 10:14
Pojkar, Div 2 Norra
2020-04-15 19:00 Skara FC - Ulvåkers IF 2020-03-26 10:55
2020-05-07 19:00 Ulvåkers IF - Tidaholms GoIF 2020-03-25 12:30
2020-05-12 19:00 Tidaholms GoIF - Skara FC 2020-03-25 16:23
2020-06-09 19:00 Tidaholms GoIF - Vara SK 2020-03-25 16:27
2020-08-06 19:00 Vara SK - Skara FC 2020-03-23 13:51
Pojkar, Div 2 Västra
2020-04-19 14:00 Halvorstorps IS - Trollhättans FK 2020-03-26 10:05
Pojkar, Div 2 Södra
2020-04-23 18:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandareds IF 2020-03-25 10:35
2020-05-03 19:00 Dalsjöfors GoIF - Brämhults IK 2020-03-27 10:09
2020-05-10 16:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Mariedals IK 2020-03-25 10:37
2020-05-22 19:00 Dalsjöfors GoIF - Sandareds IF 2020-03-27 10:09
2020-06-07 16:00 Dalsjöfors GoIF - Mariedals IK 2020-03-27 10:12
2020-06-17 19:00 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK 2020-03-27 10:13
2020-06-26 18:30 Dalsjöfors GoIF - Borås AIK 2020-03-27 09:58
2020-08-19 18:45 Dalsjöfors GoIF - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö 2020-03-27 10:14
2020-09-04 18:00 Dalsjöfors GoIF - Rydboholms SK 2020-03-27 10:16
2020-09-18 18:00 Dalsjöfors GoIF - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-27 10:17
Pojkar, Div 3 Västergötland
2020-05-16 14:00 Brämhults IK - Kinna IF 2020-03-23 15:12
Pojkar, Div 4 Norra
2020-04-26 16:00 IFK Skövde FK - Finnerödja/Hova 2020-03-24 10:05
2020-05-17 16:00 IFK Skövde FK - Tidaholms GoIF 2020-03-24 10:06
2020-05-24 17:00 IFK Skövde FK - Ulvåkers IF 2020-03-24 10:06
2020-06-06 12:00 IFK Skövde FK - IFK Hjo 2020-03-24 10:07
2020-06-17 19:00 IFK Skövde FK - IFK Falköping FF 2020-03-24 10:07
2020-06-24 19:00 IFK Skövde FK - Fagersanna/Tibro 2020-03-24 10:08
2020-08-16 17:00 IFK Skövde FK - Töreboda IK 2020-03-24 10:09
2020-08-30 17:00 IFK Skövde FK - Götene IF 2020-03-24 10:10
2020-09-13 17:00 IFK Skövde FK - IFK Mariestad 2020-03-24 10:10
2020-09-16 19:00 IFK Falköping FF - Tidaholms GoIF 2020-03-24 18:39
2020-09-27 12:00 IFK Skövde FK - Tomten/Grolanda/Floby 2020-03-24 10:11
Pojkar, Div 4 Västra
2020-04-25 12:00 Halvorstorps IS - Vallens IF 2020-03-26 11:31
2020-04-25 13:00 Vänersborgs FK - Skepplanda/LödöseNygård 2020-03-23 13:21
2020-05-09 10:30 Vänersborgs FK - Halvorstorps IS 2020-03-23 13:21
2020-05-15 19:00 Vänersborgs FK - Trollhättans IF/Sjuntorp 2020-03-23 13:22
2020-05-20 19:00 Vinninga AIF - Vänersborgs FK 2020-03-23 19:56
2020-05-23 13:00 Vänersborgs FK - Lidköpings FK 2020-03-23 13:22
2020-06-06 13:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF 2020-03-23 13:22
2020-06-20 13:00 Vänersborgs FK - IK Oddevold 2020-03-23 13:23
2020-06-27 13:00 Vänersborgs FK - Herrljunga SK FK 2020-03-23 13:23
2020-08-08 13:00 Vänersborgs FK - Edet FK 2020-03-23 13:23
2020-08-29 13:00 Vänersborgs FK - Vinninga AIF 2020-03-23 13:24
2020-09-12 13:00 Vänersborgs FK - Vallens IF 2020-03-23 13:24
2020-09-13 11:00 Herrljunga SK FK - Trollhättans IF/Sjuntorp 2020-03-26 20:48
2020-09-27 19:30 Vänersborgs FK - Vara SK 2020-03-23 13:25
Pojkar, Div 4 Södra
2020-04-13 18:00 Dalsjöfors GoIF - Gånghester/Målsryd (9:9) 2020-03-27 10:18
2020-04-18 00:00 Somali FF - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-26 00:20
2020-04-20 18:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandareds IF 2020-03-25 15:23
2020-04-24 18:00 Dalsjöfors GoIF - Kronängs IF 2020-03-27 10:19
2020-04-25 00:00 Somali FF - Gånghester/Målsryd (9:9) 2020-03-26 00:20
2020-05-02 00:00 Somali FF - Kronängs IF 2020-03-26 00:20
2020-05-03 16:00 Dalsjöfors GoIF - Vårgårda IK 2020-03-27 10:19
2020-05-08 19:00 Rävlanda AIS - Rydboholms SK 2020-03-23 09:05
2020-05-16 00:00 Somali FF - Vårgårda IK 2020-03-26 00:21
2020-05-17 12:00 Rävlanda AIS - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-23 09:06
2020-05-20 19:00 Dalsjöfors GoIF - Somali FF 2020-03-27 10:20
2020-05-23 00:00 Somali FF - Kinna IF 2020-03-26 00:21
2020-05-27 19:00 Dalsjöfors GoIF - Rydboholms SK 2020-03-27 10:20
2020-05-29 19:00 Rävlanda AIS - Gånghester/Målsryd (9:9) 2020-03-23 09:07
2020-06-03 19:00 Rävlanda AIS - IFK Örby 2020-03-25 19:25
2020-06-08 19:00 Dalsjöfors GoIF - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-27 10:21
2020-06-13 00:00 Somali FF - Rydboholms SK 2020-03-26 00:21
2020-06-14 15:00 IFK Örby - Gånghester/Målsryd (9:9) 2020-03-26 09:41
2020-06-23 19:00 Tranemoalliansen - Sandareds IF 2020-03-24 12:34
2020-06-26 19:00 Rävlanda AIS - Vårgårda IK 2020-03-23 09:08
2020-07-01 19:00 Dalsjöfors GoIF - Rävlanda AIS 2020-03-27 10:21
2020-07-04 00:00 Somali FF - Bollebygd/Hestrafors 2020-03-26 00:22
2020-08-07 19:00 Rävlanda AIS - Kinna IF 2020-03-23 09:09
2020-08-12 18:00 Dalsjöfors GoIF - IFK Örby 2020-03-27 10:23
2020-08-15 00:00 Somali FF - Rävlanda AIS 2020-03-26 00:22
2020-08-20 19:00 Rävlanda AIS - Sandareds IF 2020-03-26 09:56
2020-08-22 00:00 Somali FF - IFK Örby 2020-03-26 00:22
2020-08-22 11:00 Sandareds IF - Kronängs IF 2020-03-24 12:01
2020-08-28 18:15 Dalsjöfors GoIF - Kinna IF 2020-03-27 10:24
2020-08-30 12:00 Rävlanda AIS - Tranemoalliansen 2020-03-23 09:10
2020-09-05 00:00 Somali FF - Dalsjöfors GoIF 2020-03-26 00:22
2020-09-05 12:00 Sandareds IF - Vårgårda IK 2020-03-24 11:59
2020-09-07 19:00 Rävlanda AIS - Bollebygd/Hestrafors 2020-03-27 09:12
2020-09-09 17:45 Dalsjöfors GoIF - Sandareds IF 2020-03-27 10:24
2020-09-19 00:00 Somali FF - Sandareds IF 2020-03-26 00:22
2020-09-19 11:00 Dalsjöfors GoIF - Tranemoalliansen 2020-03-27 10:25
2020-09-25 19:00 Rävlanda AIS - Kronängs IF 2020-03-23 09:12
2020-09-28 19:00 Dalsjöfors GoIF - Bollebygd/Hestrafors 2020-03-27 10:32
2020-10-03 00:00 Somali FF - Tranemoalliansen 2020-03-26 00:22
Pojkar, Div 5 Norra U15
2020-04-26 11:00 IFK Skövde FK - Skara FC Vit 2020-03-23 19:35
2020-05-03 14:00 IFK Hjo - IFK Skövde FK 2020-03-26 17:34
2020-05-09 11:00 IFK Skövde FK - Vänersborgs IF Röd 2020-03-23 19:36
2020-05-17 11:00 IFK Hjo - Råda BK 2020-03-26 17:35
2020-05-22 19:00 IFK Skövde FK - IK Gauthiod 2020-03-23 19:37
2020-05-31 11:00 IFK Hjo - Skara FC Vit 2020-03-26 17:36
2020-06-07 11:00 IFK Hjo - Götene IF 2020-03-26 17:36
2020-06-13 11:00 IFK Skövde FK - Råda BK 2020-03-23 19:38
2020-06-21 11:00 IFK Hjo - Orust Fotboll 2020-03-26 17:37
2020-06-28 11:00 IFK Hjo - IK Gauthiod 2020-03-26 17:38
2020-08-08 11:00 IFK Skövde FK - IFK Hjo 2020-03-23 19:39
2020-08-16 11:00 IFK Hjo - Vänersborgs FK 2020-03-26 17:40
2020-08-22 15:00 IFK Skövde FK - Orust Fotboll 2020-03-23 19:40
2020-09-03 19:00 IFK Skövde FK - Götene IF 2020-03-24 09:07
2020-09-12 11:00 IFK Skövde FK - Vänersborgs FK 2020-03-23 19:42
2020-09-20 11:00 IFK Hjo - Vänersborgs IF Röd 2020-03-26 17:42
Pojkar, Div 5 Södra U15
2020-04-16 18:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Norrby IF 2020-03-24 15:53
Pojkar, Div 5 Norra
2020-04-25 11:00 Tibro AIK FK - Våmbs IF Grön 2020-03-29 16:06
2020-04-26 12:00 Ulvåkers IF - Falköpings FK 2020-03-29 09:36
2020-05-03 17:00 Mariestads BK - Gullspång/Hova 2020-03-27 10:18
2020-05-09 11:00 Tibro AIK FK - Mariestads BK 2020-03-29 16:06
2020-05-17 17:00 Mariestads BK - Stenstorps IF 2020-03-27 10:19
2020-05-23 11:00 Tibro AIK FK - Ulvåkers IF 2020-03-29 16:05
2020-05-31 17:00 Mariestads BK - Töreboda IK 2020-03-27 10:23
2020-06-07 11:00 Tibro AIK FK - Gullspång/Hova 2020-03-29 16:05
2020-06-21 17:00 Mariestads BK - Ulvåkers IF 2020-03-27 10:24
2020-06-28 18:00 Mariestads BK - Skara FC Blå 2020-03-27 12:14
2020-08-08 11:00 Tibro AIK FK - Töreboda IK 2020-03-29 16:05
2020-08-16 17:00 Mariestads BK - Tibro AIK FK 2020-03-27 10:29
2020-08-23 11:00 Våmbs IF Grön - Töreboda IK 2020-03-24 12:51
2020-08-30 17:00 Mariestads BK - Våmbs IF Grön 2020-03-27 10:29
2020-09-05 11:00 Tibro AIK FK - Skara FC Blå 2020-03-29 16:05
2020-09-20 11:00 Tibro AIK FK - Stenstorps IF 2020-03-26 16:22
2020-09-20 17:00 Mariestads BK - Falköpings FK 2020-03-27 10:30
Pojkar, Div 5 Mellersta
2020-04-26 15:00 Lidköpings FK - Vara SK 2020-03-27 11:59
2020-05-03 18:00 Vårgårda IK - Arentorp Helås/Levene Skogslund 2020-03-29 16:47
2020-05-09 11:00 Lidköpings FK - Våmbs IF Svart 2020-03-27 11:59
2020-05-10 18:00 Vårgårda IK - Trollhättans BoIS Vit 2020-03-29 16:49
2020-05-24 18:00 Vårgårda IK - Vara SK 2020-03-29 16:49
2020-05-30 11:00 Lidköpings FK - Vänersborgs IF Blå 2020-03-27 12:00
2020-06-07 18:00 Vårgårda IK - Våmbs IF Svart 2020-03-29 16:51
2020-06-13 15:00 Lidköpings FK - Vårgårda IK 2020-03-27 12:00
2020-06-28 16:00 Vårgårda IK - Vänersborgs IF Blå 2020-03-29 16:52
2020-08-08 15:00 Lidköpings FK - Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum 2020-03-27 12:00
2020-08-22 15:00 Lidköpings FK - Trollhättans BoIS Vit 2020-03-27 12:01
2020-08-23 18:00 Vårgårda IK - Saleby/Trässberg/N.Härene 2020-03-29 16:53
2020-08-28 18:45 Vara SK - Vårgårda IK 2020-03-28 12:39
2020-08-30 12:00 Trollhättans BoIS Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene 2020-03-23 10:19
2020-09-06 16:00 Vårgårda IK - Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum 2020-03-29 16:54
2020-09-12 15:00 Lidköpings FK - Arentorp Helås/Levene Skogslund 2020-03-27 12:02
2020-09-20 16:00 Vårgårda IK - Lidköpings FK 2020-03-29 16:54
2020-09-26 15:00 Lidköpings FK - Saleby/Trässberg/N.Härene 2020-03-27 12:02
Pojkar, Div 5 Västra
2020-09-17 19:30 Trollhättans BoIS Röd - Gerdskens BK 2020-03-23 11:59
Pojkar, Div 5 Södra
2020-04-22 18:00 Fritsla IF (9:9) - Borås GIF 2020-03-26 08:27
2020-04-26 15:00 Byttorps IF - Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö 2020-03-24 13:42
2020-05-04 19:00 Tranemoalliansen - Brämhults IK 2020-03-24 12:51
2020-05-10 15:00 Byttorps IF - Sandared/Sjömarken 2020-03-24 13:44
2020-05-22 18:30 Byttorps IF - Bergdalens IK 2020-03-24 13:44
2020-05-31 17:00 Byttorps IF - Fritsla IF (9:9) 2020-03-24 13:45
2020-06-14 17:00 Byttorps IF - Ulricehamns IFK 2020-03-24 13:46
2020-06-14 17:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö - Fritsla IF (9:9) 2020-03-24 16:25
2020-06-28 13:00 Byttorps IF - Dalsjöfors GoIF 2020-03-24 13:46
2020-08-06 19:30 Byttorps IF - Horreds IF 2020-03-24 13:47
2020-08-16 13:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö - Brämhults IK 2020-03-24 16:25
2020-08-23 13:00 Byttorps IF - Borås GIF 2020-03-24 13:47
2020-09-06 15:00 Byttorps IF - Tranemoalliansen 2020-03-24 13:47
2020-09-16 19:30 Byttorps IF - Timmele GoIF 2020-03-24 13:49
2020-10-04 15:00 Byttorps IF - Brämhults IK 2020-03-24 13:50
Pojkar, Div 6 Norra
2020-05-03 10:00 Skövde AIK Röd - Våmbs IF 2020-03-24 21:18
2020-05-17 11:30 Skövde AIK Röd - IFK Mariestad Blå 2020-03-24 21:45
2020-05-31 10:00 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Blå 2020-03-24 21:45
2020-06-14 10:00 Skövde AIK Röd - Lidköpings FK Röd 2020-03-24 21:46
2020-06-22 18:30 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm 2020-03-24 21:46
2020-08-16 10:00 Skövde AIK Röd - IFK Falköping FF Blå 2020-03-24 21:47
2020-08-30 10:00 Skövde AIK Röd - Vinninga AIF 2020-03-24 21:48
2020-09-13 10:00 Skövde AIK Röd - Skara FC Blå 2020-03-24 21:48
Pojkar, Div 6 Västra
2020-04-25 16:00 Halvorstorps IS - Edet FK 2020-03-24 15:48
2020-04-25 17:00 Stenungsunds IF - Wargöns IK 2020-03-23 15:43
2020-04-26 15:00 Vallens IF - Åsaka SK 2020-03-27 10:39
2020-05-08 19:00 Vallens IF - Wargöns IK 2020-03-27 13:34
2020-05-09 14:45 Stenungsunds IF - Trollhättans FK 2020-03-23 15:43
2020-05-31 17:00 Stenungsunds IF - Vallens IF 2020-03-23 15:44
2020-06-13 15:00 Vallens IF - Edet FK 2020-03-27 13:34
2020-06-14 17:00 Stenungsunds IF - Åsaka SK 2020-03-23 15:44
2020-08-09 14:45 Stenungsunds IF - Lidköpings FK Svart 2020-03-23 15:44
2020-08-23 17:00 Stenungsunds IF - Edet FK 2020-03-23 15:44
2020-08-30 14:45 Stenungsunds IF - Skoftebyns IF Vit 2020-03-23 15:45
2020-09-12 12:30 Stenungsunds IF - Halvorstorps IS 2020-03-23 15:45
2020-09-26 12:30 Stenungsunds IF - Vänersborgs IF 2020-03-23 15:45
Pojkar, Div 6 Södra
2020-05-08 17:30 Sjömarken/Sandared - IF Elfsborg 2020-03-25 15:02
2020-05-10 13:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK 2020-03-24 16:21
2020-05-19 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - IF Elfsborg 2020-03-23 16:23
2020-05-24 18:00 Sjömarken/Sandared - Dalsjöfors GoIF 2020-03-25 15:03
2020-06-02 18:00 Sjömarken/Sandared - Brämhults IK 2020-03-25 15:04
2020-06-07 14:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Bergdalens IK 2020-03-25 11:45
2020-06-12 17:30 Sjömarken/Sandared - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-25 15:07
2020-06-17 19:00 Sjömarken/Sandared - Ulricehamns IFK 2020-03-25 15:08
2020-06-21 16:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Dalsjöfors GoIF 2020-03-25 11:47
2020-08-21 17:30 Sjömarken/Sandared - Bergdalens IK 2020-03-25 15:09
2020-08-21 18:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Byttorps IF 2020-03-25 11:53
2020-09-03 18:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK 2020-03-25 12:04
2020-09-06 18:00 Sjömarken/Sandared - Byttorps IF 2020-03-25 15:09
2020-09-20 13:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sjömarken/Sandared 2020-03-25 12:09
2020-09-20 13:00 IF Elfsborg - Byttorps IF 2020-03-25 11:41
Pojkar, Div 6 Skövde
2020-04-26 11:00 Ekedalens SK - IFK Hjo 2020-03-29 10:28
2020-05-01 18:30 IFK Hjo - BK Trix 2020-03-26 18:07
2020-05-09 12:00 BK Trix - Värsås/Vreten 2020-03-23 20:05
2020-05-10 11:00 Ekedalens SK - Ulvåkers IF 2020-03-29 10:29
2020-05-22 18:30 IFK Hjo - Ulvåkers IF 2020-03-26 18:07
2020-05-24 14:45 BK Trix - IFK Mariestad Vit 2020-03-23 20:05
2020-05-24 17:00 Ekedalens SK - Mölltorp/Breviks AIF 2020-03-29 10:38
2020-06-03 18:30 Ekedalens SK - Tidavads IF 2020-03-29 10:41
2020-06-05 18:30 IFK Hjo - Mölltorp/Breviks AIF 2020-03-26 18:08
2020-06-07 15:00 BK Trix - Jula BK 2020-03-23 20:06
2020-06-19 18:30 IFK Hjo - Tidavads IF 2020-03-26 18:08
2020-06-21 15:00 BK Trix - Ekedalens SK 2020-03-23 20:06
2020-06-26 18:30 IFK Hjo - Ekedalens SK 2020-03-26 18:09
2020-08-09 15:00 BK Trix - IFK Hjo 2020-03-23 20:07
2020-08-09 18:00 Ekedalens SK - Värsås/Vreten 2020-03-29 16:30
2020-08-21 18:30 IFK Hjo - Värsås/Vreten 2020-03-26 18:10
2020-08-23 11:00 Ekedalens SK - IFK Mariestad Vit 2020-03-29 10:52
2020-08-23 15:00 BK Trix - Ulvåkers IF 2020-03-23 20:07
2020-09-02 18:30 Ekedalens SK - Jula BK 2020-03-29 10:54
2020-09-04 18:30 IFK Hjo - IFK Mariestad Vit 2020-03-26 18:11
2020-09-06 15:00 BK Trix - Mölltorp/Breviks AIF 2020-03-23 20:07
2020-09-18 18:30 IFK Hjo - Jula BK 2020-03-26 18:11
2020-09-20 15:00 BK Trix - Tidavads IF 2020-03-23 20:08
2020-09-27 17:00 Ekedalens SK - BK Trix 2020-03-29 10:58
Pojkar, Div 6 Skara
2020-04-26 10:00 Skövde AIK Vit - Skara FC Vit 2020-03-24 21:20
2020-04-28 18:30 Essungaalliansen - Järpås/LeveneSkogslund 2020-03-27 06:57
2020-05-03 16:00 Örslösa-Söne IK - IFK Skövde FK Vit 2020-03-25 14:58
2020-05-10 10:00 Skövde AIK Vit - IFK Falköping FF Vit 2020-03-24 21:20
2020-05-14 18:30 Essungaalliansen - Skövde AIK Vit 2020-03-27 06:57
2020-05-17 11:00 Örslösa-Söne IK - Järpås/LeveneSkogslund 2020-03-25 15:30
2020-05-18 18:30 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Vit 2020-03-24 21:21
2020-05-28 18:30 Essungaalliansen - Skara FC Vit 2020-03-27 06:58
2020-05-29 18:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Vit 2020-03-25 15:30
2020-06-04 19:15 Skoftebyns IF Svart - Essungaalliansen 2020-03-25 15:05
2020-06-07 10:00 Skövde AIK Vit - Lidköpings FK Vit 2020-03-24 21:22
2020-06-11 18:30 Essungaalliansen - IFK Falköping FF Vit 2020-03-27 06:59
2020-06-14 11:30 Skövde AIK Vit - Örslösa-Söne IK 2020-03-24 21:23
2020-06-17 18:30 Örslösa-Söne IK - Essungaalliansen 2020-03-25 15:31
2020-06-25 18:30 Essungaalliansen - IFK Skövde FK Vit 2020-03-27 06:59
2020-06-28 16:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK 2020-03-25 15:31
2020-08-09 11:30 Skövde AIK Vit - Skoftebyns IF Svart 2020-03-24 21:24
2020-08-13 18:30 Örslösa-Söne IK - Skara FC Vit 2020-03-25 15:31
2020-08-13 18:30 Essungaalliansen - Lidköpings FK Vit 2020-03-27 07:00
2020-08-23 13:00 Skövde AIK Vit - Essungaalliansen 2020-03-24 21:30
2020-08-23 18:00 Skoftebyns IF Svart - Råda BK 2020-03-25 15:13
2020-08-27 18:30 Essungaalliansen - Råda BK 2020-03-27 07:00
2020-08-30 16:00 Örslösa-Söne IK - Skoftebyns IF Svart 2020-03-25 15:31
2020-09-01 18:30 Skövde AIK Vit - Järpås/LeveneSkogslund 2020-03-24 21:30
2020-09-10 18:30 Essungaalliansen - Skoftebyns IF Svart 2020-03-27 07:01
2020-09-13 14:00 Örslösa-Söne IK - IFK Falköping FF Vit 2020-03-25 15:32
2020-09-20 16:00 Örslösa-Söne IK - Skövde AIK Vit 2020-03-25 15:32
2020-09-24 18:30 Essungaalliansen - Örslösa-Söne IK 2020-03-27 07:01
2020-09-27 10:00 Skövde AIK Vit - Råda BK 2020-03-24 21:31
Pojkar, Div 6 Borås
2020-04-26 15:00 Gerdskens BK - Dalsjöfors GoIF 2020-03-23 09:55
2020-04-26 18:00 Länghems IF - Södra Härene IF (9:9) 2020-03-29 12:57
2020-05-03 00:00 Somali FF - Rävlanda AIS 2020-03-23 12:28
2020-05-03 12:00 Södra Härene IF (9:9) - IFK Örby 2020-03-28 10:20
2020-05-03 17:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Gerdskens BK 2020-03-29 20:12
2020-05-09 10:00 Gerdskens BK - Södra Härene IF (9:9) 2020-03-23 09:56
2020-05-10 18:00 Länghems IF - Rävlanda AIS 2020-03-29 12:57
2020-05-16 00:00 Somali FF - Länghems IF 2020-03-23 12:28
2020-05-17 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Borås AIK 2020-03-28 10:20
2020-05-17 17:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Dalsjöfors GoIF 2020-03-29 20:14
2020-05-24 13:00 Gerdskens BK - Rävlanda AIS 2020-03-23 09:56
2020-05-25 18:30 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Somali FF 2020-03-29 20:14
2020-05-30 00:00 Somali FF - IFK Örby 2020-03-23 12:28
2020-05-31 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC 2020-03-28 10:20
2020-05-31 18:00 Länghems IF - Gerdskens BK 2020-03-29 12:58
2020-06-07 11:00 Gerdskens BK - IFK Örby 2020-03-23 09:56
2020-06-07 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Somali FF 2020-03-28 10:20
2020-06-08 18:30 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Sparsör/Fristad/Borgstena 2020-03-29 20:15
2020-06-13 10:00 Gerdskens BK - Somali FF 2020-03-23 09:57
2020-06-14 18:00 Länghems IF - Dalsjöfors GoIF 2020-03-29 12:58
2020-06-17 18:30 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Länghems IF 2020-03-29 20:16
2020-06-21 00:00 Somali FF - Sparsör/Fristad/Borgstena 2020-03-23 12:29
2020-06-21 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Rävlanda AIS 2020-03-28 10:20
2020-06-27 00:00 Somali FF - Borås AIK 2020-03-23 12:29
2020-06-28 11:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - IFK Örby 2020-03-29 20:17
2020-06-28 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Länghems IF 2020-03-28 10:21
2020-08-08 13:00 Gerdskens BK - Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC 2020-03-23 09:57
2020-08-09 18:00 Länghems IF - Sparsör/Fristad/Borgstena 2020-03-29 12:59
2020-08-16 00:00 Somali FF - Dalsjöfors GoIF 2020-03-23 12:29
2020-08-16 11:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Borås AIK 2020-03-29 20:18
2020-08-16 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Gerdskens BK 2020-03-28 10:21
2020-08-22 13:00 Gerdskens BK - Sparsör/Fristad/Borgstena 2020-03-23 09:57
2020-08-23 18:00 Länghems IF - Somali FF 2020-03-29 12:59
2020-08-29 00:00 Somali FF - Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC 2020-03-23 12:30
2020-08-30 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Dalsjöfors GoIF 2020-03-28 10:21
2020-08-30 15:00 Länghems IF - IFK Örby 2020-03-29 13:00
2020-09-05 13:00 Gerdskens BK - Länghems IF 2020-03-23 09:58
2020-09-06 11:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Södra Härene IF (9:9) 2020-03-29 20:19
2020-09-13 00:00 Somali FF - Södra Härene IF (9:9) 2020-03-23 12:30
2020-09-13 18:00 Länghems IF - Borås AIK 2020-03-29 13:01
2020-09-20 00:00 Somali FF - Gerdskens BK 2020-03-23 12:30
2020-09-20 11:00 Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC - Rävlanda AIS 2020-03-29 20:20
2020-09-20 12:00 Södra Härene IF (9:9) - Sparsör/Fristad/Borgstena 2020-03-28 10:21
2020-09-26 13:00 Gerdskens BK - Borås AIK 2020-03-23 09:58
2020-09-27 18:00 Länghems IF - Vegby/Tvärred/Gällstad/TVFC 2020-03-29 13:01
Pojkar, Div 7 Norra
2020-04-28 18:30 Ardala GoIF - Våmbs IF 2020-03-23 16:09
2020-04-29 18:00 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - Grolanda/Floby 2020-03-28 11:23
2020-05-09 11:00 Ardala GoIF - Grolanda/Floby 2020-03-25 15:09
2020-05-13 18:30 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - Ardala GoIF 2020-03-28 11:24
2020-05-13 18:30 Grolanda/Floby - Axvalls IF 2020-03-26 07:41
2020-05-27 18:00 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - Falköpings FK 2020-03-28 11:25
2020-05-27 18:30 Grolanda/Floby - IFK Tidaholm 2020-03-26 08:16
2020-06-10 18:30 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - Våmbs IF 2020-03-28 11:26
2020-06-10 18:30 Ardala GoIF - Falköpings FK 2020-03-23 16:14
2020-06-10 18:30 Grolanda/Floby - Tymer/Lerdala 2020-03-26 07:42
2020-06-21 17:00 IFK Mariestad - Grolanda/Floby 2020-03-24 23:01
2020-06-25 18:30 Grolanda/Floby - Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp 2020-03-26 07:43
2020-08-05 18:30 Ardala GoIF - Tymer/Lerdala 2020-03-25 15:20
2020-08-13 18:30 Grolanda/Floby - Ardala GoIF 2020-03-26 07:44
2020-08-19 18:30 Ardala GoIF - Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp 2020-03-25 15:22
2020-08-26 18:00 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - Axvalls IF 2020-03-28 11:30
2020-08-26 18:30 Grolanda/Floby - Falköpings FK 2020-03-26 07:44
2020-09-02 18:30 Ardala GoIF - IFK Mariestad 2020-03-25 15:24
2020-09-09 18:00 Grolanda/Floby - Våmbs IF 2020-03-26 07:45
2020-09-09 18:15 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - IFK Tidaholm 2020-03-28 11:31
2020-09-09 18:30 Ardala GoIF - Axvalls IF 2020-03-25 15:25
2020-09-23 18:30 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - Tymer/Lerdala 2020-03-28 11:31
2020-09-23 18:30 Ardala GoIF - IFK Tidaholm 2020-03-25 15:27
2020-09-26 11:00 Grolanda/Floby - IFK Mariestad 2020-03-26 07:45
2020-10-04 17:00 Åsarp-Trädet/Kinnarp-Slutarp - IFK Mariestad 2020-03-28 11:29
Pojkar, Div 7 Västra
2020-05-03 16:00 Vara SK - Vänersborgs FK 2020-03-24 18:54
2020-05-09 10:30 Vänersborgs FK - Sils IF 2020-03-24 12:33
2020-05-13 19:00 Vara SK - IK Oddevold 2020-03-24 19:28
2020-05-23 10:30 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF 2020-03-24 12:36
2020-06-07 16:00 Vara SK - Råda BK 2020-03-24 19:28
2020-06-13 10:30 Vänersborgs FK - IK Oddevold 2020-03-24 12:40
2020-06-15 19:00 Vara SK - Kållandsö GoIF 2020-03-24 19:07
2020-06-22 19:00 Vara SK - Skoftebyns IF 2020-03-24 19:05
2020-08-08 12:30 Vänersborgs FK - Vara SK 2020-03-24 12:41
2020-08-22 12:30 Vänersborgs FK - Kållandsö GoIF 2020-03-24 12:45
2020-08-30 15:00 Vara SK - Trollhättans FK 2020-03-24 19:13
2020-09-05 11:30 Vänersborgs FK - Råda BK 2020-03-24 12:47
2020-09-15 18:30 Vara SK - Sils IF 2020-03-24 19:23
2020-09-27 19:30 Vänersborgs FK - Trollhättans FK 2020-03-24 12:52
Pojkar, Div 7 Mellersta
2020-04-25 10:00 Gerdskens BK - Holmalunds IF 2020-03-23 09:59
2020-04-26 15:30 Fristad/Sparsör/Borgstena - Mariedals IK 2020-03-25 13:44
2020-05-01 15:00 Holmalunds IF - Byttorps IF Vit 2020-03-29 17:27
2020-05-07 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Holmalunds IF 2020-03-25 13:50
2020-05-10 10:00 Gerdskens BK - Hemsjö IF 2020-03-23 09:59
2020-05-24 16:30 Fristad/Sparsör/Borgstena - Hemsjö IF 2020-03-25 13:52
2020-05-30 11:00 Gerdskens BK - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-23 09:59
2020-06-07 16:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Byttorps IF Vit 2020-03-25 13:57
2020-06-13 15:00 Gerdskens BK - Mariedals IK 2020-03-23 10:00
2020-08-08 15:00 Gerdskens BK - Herrljunga SK FK 2020-03-23 10:00
2020-08-09 16:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Kinna IF 2020-03-25 13:59
2020-08-23 15:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Herrljunga SK FK 2020-03-26 11:13
2020-08-30 17:00 Gerdskens BK - Byttorps IF Vit 2020-03-23 10:00
2020-09-06 15:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Gerdskens BK 2020-03-26 11:14
2020-09-12 10:00 Gerdskens BK - Alingsås IF FF 2020-03-23 10:01
2020-09-26 15:00 Gerdskens BK - Kinna IF 2020-03-23 10:01
2020-09-27 17:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Alingsås IF FF 2020-03-26 11:15
Pojkar, Div 7 Södra
2020-04-19 17:00 Skene IF - Sjömarken/Sandared 2020-03-29 16:35
2020-04-26 15:00 Sjömarken/Sandared - Svenljunga IK 2020-03-25 15:32
2020-05-03 17:00 Skene IF - Rydboholms SK 2020-03-29 16:35
2020-05-10 15:00 Sjömarken/Sandared - Hestrafors/Bollebygd 2020-03-25 15:33
2020-05-17 17:00 Skene IF - Västra Mark 2020-03-29 16:36
2020-05-31 17:00 Skene IF - Brämhults IK 2020-03-29 16:36
2020-06-03 19:15 Sjömarken/Sandared - Rydboholms SK 2020-03-25 15:38
2020-06-14 17:00 Skene IF - Ulricehamns IFK 2020-03-29 16:36
2020-06-21 19:00 Sjömarken/Sandared - Västra Mark 2020-03-25 15:34
2020-06-26 18:30 Sjömarken/Sandared - Skene IF 2020-03-25 15:34
2020-07-05 17:00 Skene IF - Byttorps IF Grön 2020-03-29 16:36
2020-08-09 19:00 Sjömarken/Sandared - Brämhults IK 2020-03-25 15:35
2020-08-16 15:00 Skene IF - Kronängs IF 2020-03-29 16:36
2020-08-22 14:00 Rydboholms SK - Brämhults IK 2020-03-27 14:31
2020-08-23 18:00 Sjömarken/Sandared - Ulricehamns IFK 2020-03-25 15:35
2020-09-06 17:00 Skene IF - Svenljunga IK 2020-03-29 16:37
2020-09-09 19:15 Sjömarken/Sandared - Byttorps IF Grön 2020-03-25 15:36
2020-09-20 15:00 Skene IF - Hestrafors/Bollebygd 2020-03-29 16:37
2020-09-27 18:00 Sjömarken/Sandared - Kronängs IF 2020-03-25 15:39
Pojkar, Div 8 Norra
2020-05-03 11:30 Skövde AIK Röd - Sils IF Vit 2020-03-24 21:50
2020-05-17 13:00 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Blå 2020-03-24 21:57
2020-05-19 18:30 Skövde AIK Röd - Tidaholms GoIF 2020-03-24 21:58
2020-06-07 11:30 Skövde AIK Röd - Lidköpings FK Svart 2020-03-24 21:59
2020-06-21 11:30 Skövde AIK Röd - Våmbs IF Grön 2020-03-24 21:59
2020-06-23 18:30 Skövde AIK Röd - IFK Falköping FF 2020-03-24 22:00
2020-08-16 11:30 Skövde AIK Röd - Skara FC 2020-03-24 22:00
2020-08-22 15:00 Våmbs IF Grön - Tidaholms GoIF 2020-03-24 12:38
2020-09-08 18:30 Skövde AIK Röd - Skultorps IF 2020-03-24 22:01
2020-09-20 11:30 Skövde AIK Röd - Ulvåkers IF 2020-03-24 22:02
Pojkar, Div 8 Västra
2020-04-23 18:45 Vara SK - Vänersborgs FK Vit 2020-03-24 18:56
2020-05-03 15:00 Vårgårda IK Röd - Alingsås IF FF 2020-03-29 17:17
2020-05-07 19:00 Vara SK - Holmalunds IF 2020-03-24 18:57
2020-05-20 18:45 Vårgårda IK Röd - Halvorstorps IS Gul 2020-03-29 17:17
2020-05-28 19:00 Vara SK - Alingsås IF FF 2020-03-24 18:58
2020-06-07 15:00 Vårgårda IK Röd - Gerdskens BK 2020-03-29 17:16
2020-06-17 18:00 Vårgårda IK Röd - Vara SK 2020-03-29 17:19
2020-06-28 14:00 Vårgårda IK Röd - Wargöns IK Grön 2020-03-29 17:21
2020-08-09 16:00 Vara SK - Gerdskens BK 2020-03-24 19:07
2020-08-16 16:00 Vårgårda IK Röd - Bjärke 2020-03-29 17:22
2020-08-19 19:00 Vara SK - Halvorstorps IS Gul 2020-03-24 19:13
2020-08-27 19:00 Vara SK - Wargöns IK Grön 2020-03-24 19:13
2020-09-06 13:00 Vårgårda IK Röd - Vänersborgs FK Vit 2020-03-29 17:23
2020-09-20 13:00 Vårgårda IK Röd - Holmalunds IF 2020-03-29 17:24
2020-09-21 18:00 Vara SK - Vårgårda IK Röd 2020-03-24 19:25
2020-09-25 17:30 Holmalunds IF - Vänersborgs FK Vit 2020-03-29 17:46
Pojkar, Div 8 Södra
2020-04-23 18:00 Kinna IF - IFK Örby 2020-03-30 07:30
2020-04-26 16:30 Sjömarken/Sandared - Brämhults IK 2020-03-26 16:51
2020-05-03 13:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Kinna IF 2020-03-26 11:17
2020-05-10 16:30 Sjömarken/Sandared - IFK Örby 2020-03-26 16:51
2020-05-10 17:00 Kinna IF - Mariedals IK 2020-03-30 07:30
2020-05-12 18:30 IFK Örby - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-23 17:40
2020-05-12 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sjömarken/Sandared 2020-03-26 11:18
2020-05-24 15:00 Sjömarken/Sandared - Mariedals IK 2020-03-26 16:53
2020-05-29 18:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK 2020-03-26 11:20
2020-05-29 18:00 Kinna IF - Sjömarken/Sandared 2020-03-30 07:31
2020-06-05 18:00 Sjömarken/Sandared - Kronängs IF 2020-03-26 16:54
2020-06-12 18:00 Kinna IF - Brämhults IK 2020-03-30 07:31
2020-06-14 14:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - IFK Örby 2020-03-26 11:21
2020-06-14 17:00 Sjömarken/Sandared - Bergdalens IK Röd 2020-03-26 16:59
2020-06-24 18:45 Fristad/Sparsör/Borgstena - Mariedals IK 2020-03-26 11:24
2020-08-06 18:30 Kinna IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-30 07:31
2020-08-09 14:00 Sjömarken/Sandared - IF Elfsborg 2020-03-26 17:00
2020-08-16 16:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Kronängs IF 2020-03-26 11:27
2020-08-23 16:30 Sjömarken/Sandared - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-26 17:01
2020-08-23 17:00 Kinna IF - Bergdalens IK Röd 2020-03-30 07:32
2020-08-28 18:15 Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-26 11:28
2020-08-30 17:00 Kinna IF - Kronängs IF 2020-03-30 07:32
2020-09-04 18:00 Sjömarken/Sandared - Kinna IF 2020-03-26 17:01
2020-09-13 16:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - IF Elfsborg 2020-03-26 11:29
2020-09-13 17:00 Kinna IF - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-30 07:32
2020-09-19 11:00 IF Elfsborg - Mariedals IK 2020-03-25 11:40
2020-09-20 10:00 IFK Örby - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-29 17:44
2020-09-25 18:00 Kinna IF - IF Elfsborg 2020-03-30 07:32
2020-09-27 13:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Bergdalens IK Röd 2020-03-26 11:30
2020-09-27 16:00 Sjömarken/Sandared - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-26 17:01
Pojkar, Div 8 Skövde
2020-04-26 11:30 Skövde AIK Vit - Stenstorps IF 2020-03-24 22:07
2020-05-03 17:45 Töreboda IK - BK Trix 2020-03-23 10:29
2020-05-10 11:30 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Vit 2020-03-24 22:08
2020-05-10 14:45 BK Trix - Våmbs IF Vit 2020-03-23 20:08
2020-05-23 12:00 BK Trix - Råda BK Grön 2020-03-23 20:08
2020-05-24 15:00 Töreboda IK - Stenstorps IF 2020-03-23 10:31
2020-05-31 11:30 Skövde AIK Vit - Fagersanna IF 2020-03-24 22:08
2020-06-07 15:00 Töreboda IK - IFK Skövde FK Vit 2020-03-23 10:32
2020-06-07 17:00 BK Trix - Skövde AIK Vit 2020-03-23 20:09
2020-06-14 13:00 Skövde AIK Vit - Töreboda IK 2020-03-24 22:08
2020-06-21 17:00 BK Trix - Fagersanna IF 2020-03-23 20:09
2020-06-23 19:00 Töreboda IK - Mariestads BK 2020-03-23 10:34
2020-06-29 19:00 Töreboda IK - Fagersanna IF 2020-03-23 10:37
2020-08-09 11:30 Skövde AIK Vit - Råda BK Grön 2020-03-24 22:09
2020-08-09 17:00 BK Trix - Töreboda IK 2020-03-23 20:09
2020-08-23 17:00 BK Trix - Stenstorps IF 2020-03-23 20:09
2020-08-23 17:45 Töreboda IK - Våmbs IF Vit 2020-03-23 10:39
2020-08-30 11:30 Skövde AIK Vit - Mariestads BK 2020-03-24 22:10
2020-09-06 15:00 Töreboda IK - Råda BK Grön 2020-03-23 10:40
2020-09-06 17:00 BK Trix - IFK Skövde FK Vit 2020-03-23 20:09
2020-09-13 11:30 Skövde AIK Vit - BK Trix 2020-03-24 22:10
2020-09-19 11:00 Töreboda IK - Skövde AIK Vit 2020-03-23 10:43
2020-09-20 17:00 BK Trix - Mariestads BK 2020-03-23 20:10
2020-09-27 11:30 Skövde AIK Vit - Våmbs IF Vit 2020-03-24 22:11
Pojkar, Div 8 Lidköping
2020-04-21 18:00 Örslösa-Söne IK - Vinninga AIF 2020-03-27 19:26
2020-05-05 18:00 Örslösa-Söne IK - Källby/Lundsbrunn 2020-03-27 19:27
2020-05-19 18:00 Örslösa-Söne IK - Sils IF Röd 2020-03-27 19:27
2020-06-02 18:00 Örslösa-Söne IK - IK Gauthiod 2020-03-27 19:28
2020-06-16 18:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Vit 2020-03-27 19:29
2020-08-04 18:00 Örslösa-Söne IK - Vedums AIS 2020-03-27 19:29
2020-08-18 18:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Vit 2020-03-27 19:29
2020-09-01 18:00 Örslösa-Söne IK - Jung/Kvänum-Edsvära N.Vånga 2020-03-27 19:29
2020-09-15 18:00 Örslösa-Söne IK - Essungaalliansen 2020-03-27 19:30
Pojkar, Div 8 Borås
2020-04-26 14:00 Vårgårda IK Vit - Sätila/Ubbhult/Hyssna 2020-03-29 17:01
2020-04-26 18:00 Annelunds IF - Borås AIK 2020-03-29 21:54
2020-05-03 11:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Långareds BoIS 2020-03-24 16:15
2020-05-07 18:30 Annelunds IF - Säven/Hol 2020-03-29 21:55
2020-05-10 16:00 Vårgårda IK Vit - Rydboholms SK 2020-03-29 17:02
2020-05-16 11:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Annelunds IF 2020-03-24 16:17
2020-05-24 18:00 Annelunds IF - Rävlanda AIS 2020-03-29 21:55
2020-05-31 13:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Säven/Hol 2020-03-24 16:18
2020-05-31 16:00 Vårgårda IK Vit - Hestrafors/Bollebygd 2020-03-29 17:03
2020-05-31 18:00 Rydboholms SK - Annelunds IF 2020-03-27 13:58
2020-06-04 18:30 Annelunds IF - Vårgårda IK Vit 2020-03-29 21:56
2020-06-07 13:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Borås AIK 2020-03-24 16:18
2020-06-12 18:15 Hestrafors/Bollebygd - Borås AIK 2020-03-27 13:11
2020-06-14 16:00 Vårgårda IK Vit - Östadkulle SK 2020-03-29 17:04
2020-06-20 11:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Rydboholms SK 2020-03-24 16:19
2020-06-22 18:30 Annelunds IF - Hestrafors/Bollebygd 2020-03-29 21:56
2020-06-28 13:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Vårgårda IK Vit 2020-03-24 16:20
2020-08-09 16:00 Vårgårda IK Vit - Rävlanda AIS 2020-03-29 17:05
2020-08-09 18:00 Annelunds IF - Östadkulle SK 2020-03-29 21:57
2020-08-15 13:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Hestrafors/Bollebygd 2020-03-24 16:23
2020-08-23 15:00 Vårgårda IK Vit - Borås AIK 2020-03-29 17:07
2020-08-23 18:00 Annelunds IF - Sätila/Ubbhult/Hyssna 2020-03-29 21:58
2020-08-29 13:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Östadkulle SK 2020-03-24 16:27
2020-08-30 16:00 Vårgårda IK Vit - Långareds BoIS 2020-03-29 17:07
2020-09-06 18:00 Annelunds IF - Rydboholms SK 2020-03-29 21:58
2020-09-13 16:00 Vårgårda IK Vit - Annelunds IF 2020-03-29 17:09
2020-09-20 11:00 Sätila/Ubbhult/Hyssna - Rävlanda AIS 2020-03-24 16:27
2020-09-21 18:30 Annelunds IF - Långareds BoIS 2020-03-29 21:59
2020-09-27 15:00 Vårgårda IK Vit - Säven/Hol 2020-03-29 17:09
Pojkar, Div 8 Ulricehamn
2020-04-26 17:00 Gällstad/Tvärred/Vegby - Länghems IF 2020-03-29 14:42
2020-05-03 11:00 Södra Vings IF - Dalstorps IF 2020-03-24 14:51
2020-05-03 16:15 Högvads BK - Gällstad/Tvärred/Vegby 2020-03-29 19:15
2020-05-03 18:00 Länghems IF - Gånghester/Målsryd/Äspered 2020-03-29 11:47
2020-05-07 18:30 Gällstad/Tvärred/Vegby - Dalsjöfors GoIF 2020-03-29 14:28
2020-05-17 16:00 Södra Vings IF - Tranemo IF 2020-03-23 10:11
2020-05-17 16:15 Högvads BK - Dalstorps IF 2020-03-29 19:16
2020-05-17 18:00 Länghems IF - Bergdalens IK Vit 2020-03-29 11:47
2020-05-25 18:30 Södra Vings IF - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-23 10:14
2020-05-28 18:30 Gällstad/Tvärred/Vegby - Dalstorps IF 2020-03-29 14:45
2020-05-28 18:30 Högvads BK - Tranemo IF 2020-03-29 19:17
2020-05-31 15:00 Länghems IF - Södra Vings IF 2020-03-29 11:48
2020-06-07 16:00 Södra Vings IF - Högvads BK 2020-03-23 10:16
2020-06-07 18:00 Länghems IF - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-29 11:48
2020-06-14 16:15 Högvads BK - Länghems IF 2020-03-29 19:18
2020-06-14 17:00 Gällstad/Tvärred/Vegby - Tranemo IF 2020-03-29 14:56
2020-06-17 18:00 Länghems IF - Dalsjöfors GoIF 2020-03-29 11:48
2020-06-21 16:00 Södra Vings IF - Gällstad/Tvärred/Vegby 2020-03-23 10:17
2020-06-25 18:00 Länghems IF - Gällstad/Tvärred/Vegby 2020-03-29 11:49
2020-06-27 12:00 Högvads BK - Dalsjöfors GoIF 2020-03-29 19:18
2020-06-29 18:30 Södra Vings IF - Gånghester/Målsryd/Äspered 2020-03-23 10:19
2020-08-09 17:00 Gällstad/Tvärred/Vegby - Högvads BK 2020-03-29 15:28
2020-08-16 16:15 Högvads BK - Gånghester/Målsryd/Äspered 2020-03-29 19:19
2020-08-16 18:00 Länghems IF - Dalstorps IF 2020-03-29 11:49
2020-08-17 18:30 Södra Vings IF - Bergdalens IK Vit 2020-03-23 10:22
2020-08-20 18:30 Gällstad/Tvärred/Vegby - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-29 15:11
2020-08-30 16:15 Högvads BK - Bergdalens IK Vit 2020-03-29 19:20
2020-08-30 17:00 Gällstad/Tvärred/Vegby - Gånghester/Målsryd/Äspered 2020-03-29 15:13
2020-08-30 18:00 Länghems IF - Tranemo IF 2020-03-29 11:49
2020-09-06 16:00 Södra Vings IF - Länghems IF 2020-03-23 10:23
2020-09-13 16:15 Högvads BK - Södra Vings IF 2020-03-29 19:21
2020-09-13 17:00 Gällstad/Tvärred/Vegby - Bergdalens IK Vit 2020-03-29 15:21
2020-09-20 17:00 Länghems IF - Högvads BK 2020-03-29 11:50
2020-09-21 18:30 Södra Vings IF - Dalsjöfors GoIF 2020-03-23 10:24
2020-09-27 11:00 Gällstad/Tvärred/Vegby - Södra Vings IF 2020-03-29 15:31
2020-09-27 16:15 Högvads BK - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-29 19:22
Herrar, InterSport Cup
2020-03-27 19:00 (Inställd) Skene IF - Hestrafors IF 2020-03-24 16:47
2020-03-28 12:00 (Inställd) Edsvära-Norra Vånga FF - Skövde AIK 2020-03-25 08:04
2020-03-31 19:00 (Inställd) Tymer/Väring - Dalstorps IF 2020-03-23 17:54
2020-03-31 19:00 (Inställd) Vinninga AIF - Vårgårda IK 2020-03-24 23:41
2020-03-31 19:30 (Inställd) Axvalls IF - Skoftebyns IF 2020-03-23 13:22
2020-04-01 18:00 Hyssna IF - Sandareds IF 2020-03-24 13:44
2020-04-01 19:00 Källby IF - Vänersborgs IF 2020-03-26 09:19
2020-04-01 19:00 IFK Värsås - Tidaholms GoIF 2020-03-23 14:58
2020-04-01 19:00 Råda BK - Vänersborgs FK 2020-03-24 21:14
2020-04-01 19:30 Igelstorps IK - Främmestads IK 2020-03-24 10:16
2020-04-01 19:30 Nossebro IF - IFK Skövde FK 2020-03-23 11:06
2020-04-01 19:30 Fröjereds IF - Skepplanda BTK 2020-03-23 22:22
2020-04-03 19:00 Östadkulle SK - Alingsås IF FF 2020-03-23 13:32
2020-04-04 11:00 Halvorstorps IS - Ulricehamns IFK 2020-03-23 18:10
2020-04-08 19:00 Kinne-Vedums IF - Trollhättans FK 2020-03-24 09:33
2020-04-08 19:00 Sexdrega/Lockryd - Åsarp-Trädet FK 2020-03-26 08:30
2020-04-08 19:00 Mariestads BK - Trollhättans BoIS 2020-03-25 09:15
2020-04-08 19:30 Stora Mellby SK - IFK Tidaholm 2020-03-23 15:13
2020-04-08 19:30 IFK Emtunga - Ulvåkers IF 2020-03-24 21:13
2020-04-08 19:30 Gånghester/Målsryd - Skara FC 2020-03-24 12:06
Damer, InterSport Cup
2020-04-01 19:00 Åsarp-Trädet/Redväg - Lidköpings FK 2020-03-23 20:59
2020-04-01 19:00 Arentorp Helås FK - Alingsås FC United 2020-03-24 07:51
2020-04-01 19:00 Skara FC - Trollhättans FK 2020-03-25 12:11
2020-04-01 19:30 Mariestads BoIS FF - Bergdalens IK 2020-03-24 13:34
2020-04-01 19:30 Hörnebo SK - Alingsås KIK 2020-03-25 20:40
2020-04-01 19:30 Ulvåkers IF - IK Friscopojkarna 2020-03-25 08:41
2020-04-02 19:00 Sils IF - Nittorps IK 2020-03-25 20:47
2020-04-02 19:00 Vedums AIS - Vänersborgs FK 2020-03-24 19:01
2020-04-02 19:45 Kronängs IF - Götene FK 2020-03-25 11:47
2020-04-04 15:00 Skepplanda BTK - Skoftebyns IF 2020-03-24 17:54
2020-04-08 19:00 IF Elfsborg - Södra Ving/Timmele 2020-03-23 14:25
2020-05-31 Vinnare i match 200350015 - Lödöse Nygård IK 2020-03-25 08:11
Pojkar, Junior DM
2020-03-26 19:30 (Inställd) Sils IF - Skoftebyns IF 2020-03-25 15:14
2020-03-29 15:00 (Inställd) Trollhättans FF - Skövde AIK 2020-03-24 10:07
Flickor, Div 1 Västergötland 17+
2020-05-06 19:00 Skövde KIK - Lidköpings FK 2020-03-23 16:19
2020-05-17 16:00 Skövde KIK - Ulricehamns IFK 2020-03-23 16:20
2020-05-31 15:00 Lidköpings FK - Skoftebyns IF 2020-03-24 09:28
2020-05-31 16:00 Skövde KIK - Jönköpings Södra IF 2020-03-23 16:20
2020-06-14 14:00 Skövde KIK - Falköpings KIK 2020-03-23 16:20
2020-06-24 19:00 Skövde KIK - Våmbs IF 2020-03-23 16:21
2020-08-19 18:45 Lidköpings FK - Skövde KIK 2020-03-23 21:49
2020-08-30 16:00 Skövde KIK - Toarpsalliansen D 2020-03-24 10:38
2020-09-12 11:00 Lidköpings FK - Falköpings KIK 2020-03-23 10:13
2020-09-13 16:00 Skövde KIK - Skoftebyns IF 2020-03-23 16:22
Flickor, Div 2 Norra
2020-05-16 11:00 Skövde KIK - Jula BK 2020-03-23 16:23
2020-05-24 17:00 IK Gauthiod - Skövde KIK 2020-03-23 16:34
2020-05-30 11:00 Skövde KIK - Gullspångs IF 2020-03-23 16:23
2020-06-13 11:00 Skövde KIK - Skara FC 2020-03-23 16:23
2020-07-01 19:00 Skövde KIK - IK Gauthiod 2020-03-23 16:24
2020-09-02 19:00 Skövde KIK - Jula BK 2020-03-23 16:24
2020-09-19 11:00 Skövde KIK - Gullspångs IF 2020-03-23 16:25
Flickor, Div 2 Västra
2020-04-18 12:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Alingsås KIK 2020-03-24 07:23
2020-05-29 18:30 Munkedals IF - Vänersborgs FK 2020-03-24 20:39
2020-06-14 12:00 Lödöse Nygård/Skepplanda - Munkedals IF 2020-03-23 19:06
Flickor, Div 2 Södra
2020-09-13 18:00 Brämhults IK - Vårgårda IK 2020-03-23 10:53
Flickor, Div 3 Västergötland U15
2020-05-03 18:00 Toarpsalliansen D - Skövde KIK 2020-03-23 09:23
2020-05-17 17:00 Toarpsalliansen D - Ulvåkers IF 2020-03-23 09:24
2020-05-31 16:00 Toarpsalliansen D - Skultorps IF 2020-03-23 09:24
2020-06-14 16:00 Toarpsalliansen D - Falköpings KIK 2020-03-23 09:24
2020-06-28 19:00 Toarpsalliansen D - Alingsås KIK 2020-03-23 09:25
2020-08-23 14:30 Toarpsalliansen D - Skövde KIK 2020-03-23 09:25
2020-09-06 16:00 Toarpsalliansen D - Ulvåkers IF 2020-03-23 09:25
2020-09-20 14:30 Toarpsalliansen D - Skultorps IF 2020-03-23 09:26
Flickor, Div 3 Norra
2020-05-02 11:00 Lidköpings FK - Mariestads BoIS FF 2020-03-27 12:03
2020-05-23 11:00 Lidköpings FK - IFK Hjo 2020-03-27 12:03
2020-06-13 11:00 Lidköpings FK - IFK Tidaholm 2020-03-27 12:04
2020-06-18 19:00 Lidköpings FK - Våmbs IF 2020-03-27 12:04
2020-08-12 19:00 Lidköpings FK - Råda BK Vit 2020-03-27 12:04
2020-08-22 11:00 Lidköpings FK - Mariestads BoIS FF 2020-03-27 12:05
2020-08-22 12:30 Våmbs IF - Råda BK Vit 2020-03-24 12:37
2020-09-12 15:00 Lidköpings FK - IFK Hjo 2020-03-27 12:06
Flickor, Div 3 Västra
2020-04-23 19:00 Råda BK Grön - Trollhättans IF 2020-03-24 20:43
2020-05-04 19:00 Vänersborgs IF - Bjärke 2020-03-23 09:09
2020-05-09 10:45 Råda BK Grön - Skoftebyns IF 2020-03-24 19:00
2020-08-14 19:00 Råda BK Grön - Bjärke 2020-03-29 13:21
Flickor, Div 4 Norra
2020-04-23 18:30 Tidaholms GoIF - Ulvåkers IF 2020-03-28 08:42
2020-05-03 10:30 Fagersanna IF - Stenstorp/Skultorp 2020-03-25 18:23
2020-05-07 18:30 Tidaholms GoIF - Fagersanna IF 2020-03-28 08:42
2020-05-14 18:00 Fagersanna IF - Våmbs IF Vit 2020-03-25 18:23
2020-05-20 18:30 Tidaholms GoIF - Mariestads BoIS FF 2020-03-28 08:43
2020-05-28 18:00 Fagersanna IF - Falköpings KIK 2020-03-25 18:24
2020-06-04 18:30 Tidaholms GoIF - Stenstorp/Skultorp 2020-03-28 08:43
2020-06-05 18:00 Fagersanna IF - Hörnebo SK 2020-03-25 18:24
2020-06-10 18:30 Tidaholms GoIF - Hörnebo SK 2020-03-28 09:51
2020-06-18 18:00 Fagersanna IF - Mariestads BoIS FF 2020-03-25 18:24
2020-06-28 16:00 Fagersanna IF - Skövde KIK 2020-03-25 18:25
2020-08-05 18:30 Tidaholms GoIF - Falköpings KIK 2020-03-28 08:46
2020-08-15 10:30 Fagersanna IF - Tidaholms GoIF 2020-03-25 18:25
2020-08-15 11:00 Axvalls IF - Stenstorp/Skultorp 2020-03-25 20:49
2020-08-20 18:30 Tidaholms GoIF - Axvalls IF 2020-03-28 08:46
2020-08-22 15:00 Våmbs IF Vit - Fagersanna IF 2020-03-24 12:42
2020-08-27 18:00 Fagersanna IF - Ulvåkers IF 2020-03-25 18:26
2020-08-28 18:30 Axvalls IF - Våmbs IF Vit 2020-03-24 20:56
2020-09-03 18:30 Tidaholms GoIF - Skövde KIK 2020-03-28 08:47
2020-09-20 10:30 Fagersanna IF - Axvalls IF 2020-03-25 18:22
2020-09-24 18:30 Tidaholms GoIF - Våmbs IF Vit 2020-03-28 08:47
Flickor, Div 4 Mellersta
2020-04-21 18:00 Levene/Skogslund/Järpås - Mellby IK 2020-03-23 08:29
2020-04-24 18:30 Vara SK - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-24 18:52
2020-04-28 18:00 Levene/Skogslund/Järpås - Vara SK 2020-03-30 05:49
2020-04-30 18:30 Mellby IK - Vänersborgs IF Röd 2020-03-26 08:06
2020-05-02 11:00 Ardala GoIF - Vara SK 2020-03-25 15:04
2020-05-07 18:30 Örslösa-Söne IK - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-27 17:58
2020-05-08 18:30 Vara SK - Mellby IK 2020-03-24 18:54
2020-05-10 17:00 Nossebro IF - Ardala GoIF 2020-03-29 20:17
2020-05-13 18:30 Mellby IK - Nossebro IF 2020-03-26 08:07
2020-05-16 11:00 Ardala GoIF - Örslösa-Söne IK 2020-03-25 15:05
2020-05-19 19:00 Vara SK - Vänersborgs IF Röd 2020-03-24 19:00
2020-05-24 17:00 Nossebro IF - Levene/Skogslund/Järpås 2020-03-29 20:19
2020-05-26 18:00 Levene/Skogslund/Järpås - Örslösa-Söne IK 2020-03-23 09:06
2020-05-31 13:00 Ardala GoIF - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-25 15:12
2020-06-03 19:00 Ardala GoIF - Våmbs IF Grön 2020-03-25 15:14
2020-06-07 17:00 Nossebro IF - Vara SK 2020-03-29 20:20
2020-06-14 17:00 Mellby IK - Ardala GoIF 2020-03-26 08:08
2020-06-14 17:00 Nossebro IF - Våmbs IF Grön 2020-03-29 20:25
2020-06-14 17:00 Levene/Skogslund/Järpås - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-23 09:06
2020-06-14 18:00 Vara SK - Örslösa-Söne IK 2020-03-24 19:01
2020-06-21 13:00 Ardala GoIF - Levene/Skogslund/Järpås 2020-03-25 15:17
2020-06-27 12:00 Ardala GoIF - Vänersborgs IF Röd 2020-03-25 15:17
2020-06-30 18:30 Mellby IK - Levene/Skogslund/Järpås 2020-03-26 08:13
2020-08-09 17:00 Nossebro IF - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-29 20:29
2020-08-09 18:00 Vara SK - Ardala GoIF 2020-03-24 19:07
2020-08-11 18:30 Levene/Skogslund/Järpås - Våmbs IF Grön 2020-03-23 09:08
2020-08-13 18:30 Levene/Skogslund/Järpås - Vänersborgs IF Röd 2020-03-23 09:09
2020-08-13 18:30 Mellby IK - Vara SK 2020-03-28 16:12
2020-08-15 12:00 Ardala GoIF - Nossebro IF 2020-03-25 15:21
2020-08-23 17:00 Nossebro IF - Mellby IK 2020-03-29 20:31
2020-08-23 18:00 Vara SK - Levene/Skogslund/Järpås 2020-03-24 19:11
2020-08-25 18:00 Levene/Skogslund/Järpås - Nossebro IF 2020-03-23 09:10
2020-08-29 12:15 Våmbs IF Grön - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-24 13:11
2020-08-30 17:00 Mellby IK - Örslösa-Söne IK 2020-03-26 08:15
2020-09-06 17:00 Nossebro IF - Vänersborgs IF Röd 2020-03-29 20:32
2020-09-06 17:00 Vara SK - Våmbs IF Grön 2020-03-24 19:15
2020-09-12 10:00 Vara SK - Nossebro IF 2020-03-24 19:19
2020-09-13 17:00 Mellby IK - Kållandsö GoIF (7 mot 7) 2020-03-26 08:15
2020-09-19 13:00 Ardala GoIF - Mellby IK 2020-03-25 15:26
2020-09-26 11:00 Mellby IK - Våmbs IF Grön 2020-03-28 16:26
2020-09-26 15:00 Nossebro IF - Örslösa-Söne IK 2020-03-29 20:36
2020-09-27 16:00 Levene/Skogslund/Järpås - Ardala GoIF 2020-03-23 09:10
Flickor, Div 4 Västra
2020-05-02 11:00 Alingsås KIK - Hemsjö/Tollered/Mjörn 2020-03-23 17:55
2020-05-03 16:00 Skepplanda BTK - Skoftebyns IF 2020-03-28 20:26
2020-05-03 17:00 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS 2020-03-25 15:26
2020-05-10 13:00 Trollhättans BoIS - Skepplanda BTK 2020-03-23 11:53
2020-05-10 17:00 Hemsjö/Tollered/Mjörn - IK Gauthiod 2020-03-25 21:28
2020-05-16 12:00 Alingsås KIK - Skoftebyns IF 2020-03-23 18:03
2020-05-17 16:00 Skepplanda BTK - IK Gauthiod 2020-03-28 21:52
2020-05-17 17:00 Östadkulle SK - Trollhättans BoIS 2020-03-29 17:42
2020-05-20 18:30 IK Gauthiod - Östadkulle SK 2020-03-25 15:27
2020-05-24 16:00 Hemsjö/Tollered/Mjörn - Skepplanda BTK 2020-03-25 21:29
2020-05-29 19:15 Alingsås KIK - IK Gauthiod 2020-03-23 18:06
2020-06-05 18:30 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Blå 2020-03-25 15:27
2020-06-07 16:00 Hemsjö/Tollered/Mjörn - Östadkulle SK 2020-03-25 21:29
2020-06-07 17:00 Skepplanda BTK - Alingsås KIK 2020-03-28 18:21
2020-06-12 19:15 Alingsås KIK - Östadkulle SK 2020-03-23 18:09
2020-06-15 18:30 Hemsjö/Tollered/Mjörn - Alingsås KIK 2020-03-25 21:30
2020-08-16 11:00 IK Gauthiod - Hemsjö/Tollered/Mjörn 2020-03-25 15:27
2020-08-16 15:00 Alingsås KIK - Vänersborgs IF Blå 2020-03-23 18:12
2020-08-16 17:00 Skepplanda BTK - Trollhättans BoIS 2020-03-28 18:21
2020-08-23 11:00 IK Gauthiod - Skepplanda BTK 2020-03-25 15:28
2020-08-23 17:00 Hemsjö/Tollered/Mjörn - Vänersborgs IF Blå 2020-03-25 21:30
2020-08-28 19:15 Alingsås KIK - Trollhättans BoIS 2020-03-24 10:16
2020-08-30 16:00 Skepplanda BTK - Hemsjö/Tollered/Mjörn 2020-03-28 18:23
2020-09-06 11:00 IK Gauthiod - Alingsås KIK 2020-03-25 15:28
2020-09-06 16:00 Skepplanda BTK - Östadkulle SK 2020-03-28 18:24
2020-09-06 17:15 Hemsjö/Tollered/Mjörn - Skoftebyns IF 2020-03-25 21:31
2020-09-12 15:00 Alingsås KIK - Skepplanda BTK 2020-03-23 18:39
2020-09-20 16:00 Skepplanda BTK - Vänersborgs IF Blå 2020-03-28 18:25
2020-09-20 16:00 Hemsjö/Tollered/Mjörn - Trollhättans BoIS 2020-03-25 21:31
2020-09-20 18:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 2020-03-25 15:28
Flickor, Div 4 Sydvästra
2020-04-30 18:30 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sjömarken/Sandared 2020-03-23 11:36
2020-05-10 15:00 Sjömarken/Sandared - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-25 14:38
2020-05-10 16:00 Svenljunga IK - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-29 19:35
2020-05-14 18:45 Fristad/Sparsör/Borgstena - Kinna IF 2020-03-23 14:06
2020-05-17 15:00 Sjömarken/Sandared - Svansjö 2020-03-25 14:39
2020-05-24 18:00 Kinna IF - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-29 18:00
2020-05-26 18:30 Svenljunga IK - Sjömarken/Sandared 2020-03-29 19:36
2020-05-28 19:00 Sjömarken/Sandared - Kinna IF 2020-03-25 14:39
2020-06-02 18:30 Svenljunga IK - Svansjö 2020-03-29 19:36
2020-06-04 18:30 Kinna IF - Svenljunga IK 2020-03-29 18:02
2020-06-14 15:00 Sjömarken/Sandared - IFK Öxnevalla 2020-03-25 14:42
2020-06-14 16:00 Svenljunga IK - Byttorps IF 2020-03-29 19:37
2020-06-15 19:00 Sjömarken/Sandared - Fristad/Sparsör/Borgstena 2020-03-25 14:42
2020-06-18 18:30 Kinna IF - Byttorps IF 2020-03-29 18:03
2020-06-21 16:00 Svenljunga IK - IFK Öxnevalla 2020-03-29 19:37
2020-08-16 19:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Svenljunga IK 2020-03-24 15:28
2020-08-22 14:00 Svansjö - Sjömarken/Sandared 2020-03-25 12:51
2020-08-23 11:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-29 19:37
2020-08-26 18:30 Fristad/Sparsör/Borgstena - Byttorps IF 2020-03-26 16:20
2020-08-30 15:00 Sjömarken/Sandared - Svenljunga IK 2020-03-25 14:51
2020-09-10 19:00 Sjömarken/Sandared - Byttorps IF 2020-03-25 14:44
2020-09-13 16:00 Svenljunga IK - Kinna IF 2020-03-29 19:38
2020-09-13 17:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Svansjö 2020-03-24 15:12
2020-09-20 12:00 Fristad/Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-24 15:12
Flickor, Div 4 Sydöstra
2020-08-15 14:00 Rydboholms SK - Timmele GoIF 2020-03-27 14:30
Flickor, Div 5 Mariestad
2020-04-26 16:00 Töreboda IK - Korsberga/Fröjered 2020-03-23 10:25
2020-05-03 16:00 Mariestads BoIS FF - Hörnebo SK 2020-03-29 11:53
2020-05-10 16:00 Mariestads BoIS FF - Våmbs IF 2020-03-29 11:54
2020-05-21 11:00 Mariestads BoIS FF - Korsberga/Fröjered 2020-03-29 11:57
2020-06-07 17:00 Mariestads BoIS FF - IFK Hjo 2020-03-29 11:58
2020-06-15 18:30 Gullspångs IF - Våmbs IF 2020-03-25 19:34
2020-06-21 17:00 Mariestads BoIS FF - Norra Fågelås IF 2020-03-29 12:00
2020-06-25 19:15 Mariestads BoIS FF - Gullspångs IF 2020-03-29 12:01
2020-08-09 15:00 Gullspångs IF - Skövde Kvinnliga IK 2020-03-25 19:35
2020-08-20 19:15 Mariestads BoIS FF - Skövde Kvinnliga IK 2020-03-29 12:03
2020-08-23 18:00 Tymer/Lerdala/Ulvåker - Gullspångs IF 2020-03-25 12:41
2020-08-30 12:30 Våmbs IF - Skövde Kvinnliga IK 2020-03-24 13:12
2020-09-03 19:15 Mariestads BoIS FF - Tymer/Lerdala/Ulvåker 2020-03-29 12:05
2020-09-07 18:30 Gullspångs IF - Töreboda IK 2020-03-25 19:37
2020-09-17 19:15 Mariestads BoIS FF - Töreboda IK 2020-03-29 12:07
2020-09-27 15:00 Gullspångs IF - Hörnebo SK 2020-03-25 19:38
Flickor, Div 5 Skara
2020-04-26 11:00 Skara FC - Råda BK Grön 2020-03-25 10:51
2020-05-01 11:00 Vinninga AIF - Skara FC 2020-03-23 19:00
2020-05-17 11:00 Skara FC - Sils IF 2020-03-25 10:52
2020-05-17 17:00 Vinninga AIF - Falköpings KIK Vit 2020-03-23 19:03
2020-05-29 18:00 Vinninga AIF - Sils IF 2020-03-23 19:05
2020-05-31 11:00 Skara FC - Ulvåker/Tymer/Lerdala 2020-03-25 10:52
2020-06-14 11:00 Skara FC - Kinnarp-Slutarps/Vartofta 2020-03-25 10:53
2020-06-21 17:00 Vinninga AIF - Råda BK Grön 2020-03-25 15:09
2020-06-28 17:00 Vinninga AIF - Ulvåker/Tymer/Lerdala 2020-03-23 19:12
2020-08-09 11:00 Skara FC - Vinninga AIF 2020-03-25 10:54
2020-08-16 11:00 Skara FC - Falköpings KIK Vit 2020-03-25 10:54
2020-08-30 11:00 Skara FC - Grolanda/Floby 2020-03-25 10:54
2020-08-30 17:00 Vinninga AIF - Kinnarp-Slutarps/Vartofta 2020-03-23 19:14
2020-09-11 18:00 Vinninga AIF - Rackeby IK 2020-03-23 19:17
2020-09-20 17:00 Vinninga AIF - Grolanda/Floby 2020-03-23 19:19
2020-09-27 11:00 Skara FC - Rackeby IK 2020-03-25 10:55
Flickor, Div 5 Vara
2020-04-26 17:00 Mellby IK - Jung/Kvänum-Edsvära N Vånga 2020-03-26 08:59
2020-05-03 17:00 Arentorp Helås FK (7:7) - Saleby/Trässberg/N.Härene 2020-03-29 14:31
2020-05-10 17:00 Mellby IK - Lidköpings FK 2020-03-26 08:59
2020-05-19 18:30 Arentorp Helås FK (7:7) - Jung/Kvänum-Edsvära N Vånga 2020-03-29 14:31
2020-05-28 18:30 Mellby IK - Råda BK Vit 2020-03-26 09:02
2020-06-04 18:30 Arentorp Helås FK (7:7) - Lidköpings FK 2020-03-29 14:32
2020-06-09 18:30 Mellby IK - Arentorp Helås FK (7:7) 2020-03-26 09:04
2020-06-17 18:30 Arentorp Helås FK (7:7) - Trollhättans BoIS Röd 2020-03-29 14:32
2020-06-24 18:30 Arentorp Helås FK (7:7) - Råda BK Vit 2020-03-29 14:32
2020-08-11 18:30 Mellby IK - Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå 2020-03-26 09:05
2020-08-20 18:30 Arentorp Helås FK (7:7) - Falköpings KIK Röd 2020-03-29 14:33
2020-08-25 18:30 Mellby IK - Trollhättans BoIS Röd 2020-03-26 09:07
2020-09-03 18:00 Arentorp Helås FK (7:7) - Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå 2020-03-29 14:33
2020-09-08 18:15 Mellby IK - Saleby/Trässberg/N.Härene 2020-03-28 16:28
2020-09-20 17:00 Arentorp Helås FK (7:7) - Mellby IK 2020-03-29 14:37
2020-09-27 11:00 Mellby IK - Falköpings KIK Röd 2020-03-28 16:30
Flickor, Div 5 Trollhättan
2020-04-26 11:00 Vårgårda IK - Alingsås KIK 2020-03-29 17:27
2020-04-29 18:30 IK Gauthiod - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 2020-03-25 16:20
2020-05-01 13:00 Alingsås KIK - Bjärke 2020-03-23 17:06
2020-05-02 10:30 Lödöse Nygård IK - Vårgårda IK 2020-03-24 10:36
2020-05-02 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Wargöns IK 2020-03-25 09:55
2020-05-09 12:00 Lödöse Nygård IK - Alingsås KIK 2020-03-24 10:39
2020-05-10 11:00 Vårgårda IK - IK Gauthiod 2020-03-29 17:31
2020-05-17 17:00 IK Gauthiod - Lödöse Nygård IK 2020-03-25 16:20
2020-05-17 17:00 Alingsås KIK - Herrljunga/Frisco 2020-03-23 17:12
2020-05-20 18:30 Lödöse Nygård IK - Trollhättans BoIS Vit 2020-03-24 10:37
2020-05-21 11:00 IK Gauthiod - Alingsås KIK 2020-03-25 16:21
2020-05-31 17:00 Alingsås KIK - Wargöns IK 2020-03-23 17:59
2020-06-06 12:00 Lödöse Nygård IK - Bjärke 2020-03-24 10:38
2020-06-07 15:00 Vårgårda IK - Herrljunga/Frisco 2020-03-29 17:32
2020-06-15 18:45 Vårgårda IK - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 2020-03-29 17:33
2020-06-17 18:30 Lödöse Nygård IK - Wargöns IK 2020-03-24 10:37
2020-06-21 17:00 IK Gauthiod - Herrljunga/Frisco 2020-03-25 16:21
2020-06-24 18:30 IK Gauthiod - Wargöns IK 2020-03-25 16:21
2020-06-24 19:15 Alingsås KIK - Vårgårda IK 2020-03-23 17:20
2020-06-27 11:00 Lödöse Nygård IK - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 2020-03-24 10:39
2020-08-09 11:00 Vårgårda IK - Lödöse Nygård IK 2020-03-29 17:35
2020-08-15 13:00 Alingsås KIK - Lödöse Nygård IK 2020-03-23 17:26
2020-08-16 17:00 IK Gauthiod - Vårgårda IK 2020-03-25 16:22
2020-08-22 11:00 Lödöse Nygård IK - IK Gauthiod 2020-03-24 10:40
2020-08-23 11:00 Vårgårda IK - Trollhättans BoIS Vit 2020-03-29 17:37
2020-08-29 13:00 Alingsås KIK - IK Gauthiod 2020-03-23 17:38
2020-08-30 10:00 Trollhättans BoIS Vit - Lödöse Nygård IK 2020-03-24 08:12
2020-09-04 18:30 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS Vit 2020-03-25 16:22
2020-09-06 10:30 Vårgårda IK - Bjärke 2020-03-29 17:38
2020-09-13 11:00 Alingsås KIK - Trollhättans BoIS Vit 2020-03-23 17:41
2020-09-19 11:00 Lödöse Nygård IK - Herrljunga/Frisco 2020-03-24 10:41
2020-09-20 10:30 Vårgårda IK - Wargöns IK 2020-03-29 17:38
2020-09-20 13:00 Alingsås KIK - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 2020-03-23 17:43
2020-09-20 17:00 IK Gauthiod - Bjärke 2020-03-25 16:22
Flickor, Div 5 Borås
2020-04-24 18:00 Sjömarken/Sandared - Skogsbygdens IF 2020-03-25 14:33
2020-04-25 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Byttorps IF 2020-03-24 15:58
2020-04-29 18:30 Annelunds IF (7:7) - Sjömarken/Sandared 2020-03-28 22:06
2020-05-03 17:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Rydboholms SK 2020-03-25 14:22
2020-05-03 18:00 Skogsbygdens IF - Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö 2020-03-28 10:43
2020-05-10 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Sjömarken/Sandared 2020-03-24 15:59
2020-05-12 17:30 Sjömarken/Sandared - Toarpsalliansen Orange G 2020-03-25 14:27
2020-05-12 18:00 Skogsbygdens IF - Rydboholms SK 2020-03-29 21:27
2020-05-16 10:30 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors 2020-03-25 14:23
2020-05-17 16:00 Annelunds IF (7:7) - Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö 2020-03-28 22:06
2020-05-24 18:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Annelunds IF (7:7) 2020-03-25 14:23
2020-05-28 18:30 Annelunds IF (7:7) - Toarpsalliansen Orange G 2020-03-28 22:07
2020-05-29 18:00 Sjömarken/Sandared - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-25 14:34
2020-05-31 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Rydboholms SK 2020-03-24 16:00
2020-05-31 18:00 Skogsbygdens IF - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors 2020-03-29 21:28
2020-06-07 18:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Skogsbygdens IF 2020-03-25 14:24
2020-06-09 18:00 Skogsbygdens IF - Byttorps IF 2020-03-29 21:30
2020-06-14 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors 2020-03-24 16:01
2020-06-14 18:00 Sjömarken/Sandared - Hemsjö/Mjörn/Tollered 2020-03-25 14:29
2020-06-14 18:00 Rydboholms SK - Annelunds IF (7:7) 2020-03-27 14:07
2020-06-17 18:30 Annelunds IF (7:7) - Skogsbygdens IF 2020-03-28 22:08
2020-06-21 17:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö 2020-03-25 14:24
2020-06-25 18:30 Annelunds IF (7:7) - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-28 22:08
2020-06-28 17:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Toarpsalliansen Orange G 2020-03-25 14:25
2020-06-28 18:00 Skogsbygdens IF - Sjömarken/Sandared 2020-03-29 21:32
2020-07-04 13:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Skogsbygdens IF 2020-03-24 16:37
2020-08-09 16:00 Sjömarken/Sandared - Annelunds IF (7:7) 2020-03-25 14:30
2020-08-16 15:00 Sjömarken/Sandared - Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö 2020-03-25 14:30
2020-08-16 16:00 Skogsbygdens IF - Toarpsalliansen Orange G 2020-03-29 21:35
2020-08-16 16:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-25 14:25
2020-08-16 16:00 Annelunds IF (7:7) - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors 2020-03-28 22:08
2020-08-23 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Annelunds IF (7:7) 2020-03-24 16:07
2020-08-28 18:00 Sjömarken/Sandared - Rydboholms SK 2020-03-25 14:31
2020-08-29 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Toarpsalliansen Orange G 2020-03-24 16:11
2020-08-30 16:00 Annelunds IF (7:7) - Hemsjö/Mjörn/Tollered 2020-03-28 22:09
2020-08-30 18:00 Skogsbygdens IF - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-29 21:36
2020-09-06 10:00 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Byttorps IF 2020-03-25 14:25
2020-09-09 18:30 Annelunds IF (7:7) - Byttorps IF 2020-03-28 22:12
2020-09-11 18:00 Sjömarken/Sandared - Bollebygd/Hestrafors/Olsfors 2020-03-25 14:32
2020-09-12 13:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Ulricehamns IFK Svart 2020-03-24 16:10
2020-09-13 18:00 Skogsbygdens IF - Hemsjö/Mjörn/Tollered 2020-03-29 21:36
2020-09-19 10:30 Hemsjö/Mjörn/Tollered - Sjömarken/Sandared 2020-03-25 14:26
2020-09-20 16:00 Annelunds IF (7:7) - Rydboholms SK 2020-03-28 22:13
2020-09-26 11:00 Sätila/Ubbhults/Hyssna/Hällingsjö - Hemsjö/Mjörn/Tollered 2020-03-24 16:12
2020-09-27 15:00 Sjömarken/Sandared - Byttorps IF 2020-03-25 14:32
2020-09-27 17:30 Skogsbygdens IF - Annelunds IF (7:7) 2020-03-29 21:37
Flickor, Div 5 Ulricehamn
2020-04-22 18:30 Hössna/Timmele - Toarpsalliansen Svart G 2020-03-28 06:17
2020-04-26 17:30 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Svenljunga IK 2020-03-25 13:43
2020-04-27 18:45 Grimsås/Dalstorp - Kronängs IF 2020-03-27 07:43
2020-05-03 16:00 Svenljunga IK - Bergdalens IK 2020-03-29 19:40
2020-05-06 18:30 Hössna/Timmele - Limmareds IF 2020-03-28 06:17
2020-05-10 11:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-29 19:41
2020-05-10 15:00 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Toarpsalliansen Svart G 2020-03-24 16:20
2020-05-11 18:45 Grimsås/Dalstorp - Brämhults IK 2020-03-27 07:48
2020-05-19 18:00 Svenljunga IK - Toarpsalliansen Svart G 2020-03-29 19:41
2020-05-20 19:00 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Limmareds IF 2020-03-24 16:53
2020-05-25 18:45 Grimsås/Dalstorp - Hössna/Timmele 2020-03-27 07:49
2020-05-27 18:30 Hössna/Timmele - Fristads GoIF Sparsör/Borgstena 2020-03-28 06:18
2020-06-04 18:45 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Grimsås/Dalstorp 2020-03-24 17:21
2020-06-07 16:00 Svenljunga IK - Limmareds IF 2020-03-29 19:42
2020-06-10 18:30 Hössna/Timmele - Svenljunga IK 2020-03-28 06:18
2020-06-10 19:00 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-24 17:33
2020-06-15 18:45 Grimsås/Dalstorp - Bergdalens IK 2020-03-27 07:50
2020-06-21 11:00 Svenljunga IK - Grimsås/Dalstorp 2020-03-29 19:42
2020-06-28 16:00 Svenljunga IK - Fristads GoIF Sparsör/Borgstena 2020-03-29 19:43
2020-08-05 18:30 Hössna/Timmele - Brämhults IK 2020-03-28 06:19
2020-08-05 19:00 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Kronängs IF 2020-03-24 17:41
2020-08-11 18:45 Grimsås/Dalstorp - Toarpsalliansen Svart G 2020-03-27 07:51
2020-08-19 18:30 Hössna/Timmele - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-28 06:19
2020-08-23 13:00 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Brämhults IK 2020-03-24 17:53
2020-08-23 16:00 Svenljunga IK - Kronängs IF 2020-03-29 19:43
2020-08-24 18:30 Grimsås/Dalstorp - Limmareds IF 2020-03-27 11:22
2020-08-26 18:30 Hössna/Timmele - Grimsås/Dalstorp 2020-03-28 06:20
2020-09-06 16:00 Svenljunga IK - Brämhults IK 2020-03-29 19:43
2020-09-06 18:00 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Hössna/Timmele 2020-03-25 12:57
2020-09-07 18:00 Grimsås/Dalstorp - Ulricehamns IFK Blå 2020-03-27 11:23
2020-09-09 18:30 Hössna/Timmele - Bergdalens IK 2020-03-28 06:20
2020-09-14 18:45 Grimsås/Dalstorp - Fristads GoIF Sparsör/Borgstena 2020-03-27 07:53
2020-09-20 16:00 Svenljunga IK - Hössna/Timmele 2020-03-29 19:44
2020-09-23 18:30 Hössna/Timmele - Kronängs IF 2020-03-28 06:22
2020-09-25 18:30 Grimsås/Dalstorp - Svenljunga IK 2020-03-27 07:54
2020-09-27 13:30 Fristads GoIF Sparsör/Borgstena - Bergdalens IK 2020-03-25 12:57
Herrar, Träningsmatcher
2020-03-28 15:00 (Inställd) Trollhättans FK - Håfreströms IF 2020-03-25 08:35
2020-03-31 18:00 (Inställd) Edsvära/N.Vånga FF A - Levene-Skogslunds IF 2020-03-26 07:49
2020-04-09 19:30 Byttorps IF - Limmareds IF 2020-03-25 14:25
2020-04-13 16:00 Örslösa-Söne IK - Rackeby IK 2020-03-23 17:53
Flickor, Träningsmatcher
2020-03-29 11:30 Ulricehamns IFK - Falköpings Kvinnliga IK F17+, Flickor, Div 1 17+ 2020 2020-03-24 08:43

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info