Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sils IF

Följ

Sils IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
    • 00:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 19:00

      IFK Värsås (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Skoftebyns IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 3Lör
    • 09:45

      Utsiktstornet Damlag


      17:15
  • 4Sön
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) P2007


      13:00
    • 13:00

      Stenstorps IF (borta) P2008


      15:00
    • 16:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik U (9:9) (hemma) Damlag


      18:00
  • 5Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:30
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 18:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) F2010-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:00

      Lidköpings FK (hemma) F2013


      20:00
    • 18:30

      Ulvåkers IF (hemma) P2007


      20:30
    • 19:30

      Skepplanda BTK (borta) Damlag


      21:30
  • 10Lör
    • 09:45

      Utsiktstornet Damlag


      17:15
    • 11:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P2010


      13:00
    • 13:00

      IFK Hjo (hemma) Herrlag


      15:00
    • 13:00

      Vinninga AIF U (9:9) (borta) Damlag


      15:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Utsiktstornet P2007


      17:00
    • 11:00

      Mariestads BK Blå (hemma) P2010


      13:00
    • 11:45

      Mariestads BoIS FF Vit (borta) F2014


      13:45
    • 11:45

      Poolspel omgång 3 F2014


      15:30
    • 13:00

      Skövde KIK Vit (borta) F2010-11


      15:00
    • 13:15

      Ulvåkers IF Röd (hemma) F2014


      15:15
    • 14:45

      Levene/Skogslunds IF (borta) F2014


      16:45
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F2009


      18:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P2008


      20:00
  • 12Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Kinne-Vedums IF (hemma) U2


      20:30
    • 18:30

      Träning U2


      20:30
    • 19:00

      IFK Hjo (borta) Herrlag


      21:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:30

      Träning F2015/2016


      18:30
    • 17:30

      Träning P2015/2016


      18:30
    • 18:15

      Jung/Kvänum 10 IF (borta) P2010


      20:15
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 19:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 14Ons
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 19:15

      IFK Mariestad Vit (borta) P2008


      21:15
  • 17Lör
    • 09:00

      Poolspel Källby P2015/2016


      13:00
    • 09:00

      Poolspel Källby F2015/2016


      11:00
    • 09:45

      Ulvacupen F2013


      16:00
    • 10:00

      Råda BK Grön (borta) P2010


      12:00
  • 18Sön
    • 06:30

      Ulvacupen F2013


      10:30
    • 17:30

      Mariestads BoIS FF (hemma) F2010-11


      19:30
  • 19Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F2009


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:30
    • 18:30

      Träning U2


      20:30
    • 19:00

      Källby IF (borta) U2


      21:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Herrlag


      21:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 18:45

      Ulvåkers IF Röd (borta) F2010-11


      20:45
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 18:30

      Träning U2


      20:00
    • 18:45

      Falköpings KIK Vit (borta) F2013


      20:45
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      Vinninga AIF (hemma) F2013


      12:00
    • 11:00

      Skultorps IF Svart (borta) F2010-11


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK (borta) P2010


      15:00
    • 15:00

      Mariestads BoIS FF Röd (hemma) F2010-11


      17:00
    • 17:00

      Skara FC (hemma) F2009


      19:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
    • 19:00

      Träning P2007


      20:30
  • 26Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F2010-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:45
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Rackeby/Kållandsö (9:9) (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) P2010


      21:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 18:30

      Träning P2007


      20:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) F2009


      21:00
    • 19:30

      Råda BK (borta) Damlag


      21:30
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 18:30

      Träning P2010


      20:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) P2007


      21:00
    • 19:00

      Mariestads BK (borta) P2008


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) Herrlag


      21:00