Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 8 Lidköping

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Emtunga/Tråvad/Larv Lina Mellegård 0739319526 Vit/Blå/Vit
Ardala GoIF Björn Blomberg 0709445221 Röd/Blå/Röd
Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Kristin Bjelkholm 0708349192 Blå-svart/Svart/Svart
Levene/Skogslunds IF Emma Arnälv 0768395716 Röd/Svart/Röd
Lidköpings FK John-Stefan Karlsson 0703383011 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Grön Christian Olausson 0708417980 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Vit Annelie Olsson 0706425090 Vit-Grön/Grön/Vit
Sils IF Nelson Varas Carrasco Röd-vit/Röd/Vit
Skara FC Roger Sand Vit/Blå/Vit
Vara SK Martin Jonsson 0766774141 Gul/Svart/Gul
Vinninga AIF Sofia Larm 0704164214 Grön/Grön/Grön
Örslösa-Söne IK Marith Swens Vinröd-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 09:30 Råda BK Vit - Levene/Skogslunds IF Rådavallen
2019-05-05 11:00 Skara FC - Råda BK Grön Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-05-05 16:00 Vinninga AIF - Vara SK Lindvallen C2
2019-05-05 17:00 Örslösa-Söne IK - Ardala GoIF Sönevallen A
2019-05-05 17:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Lidköpings FK Nya IP C
2019-05-05 17:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Sils IF Hedensborg A
2019-05-10 18:30 Sils IF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Silbohof C-plan
2019-05-11 11:00 Vara SK - Emtunga/Tråvad/Larv Torsvallen C-plan
2019-05-12 10:00 Lidköpings FK - Skara FC Ågårdsvallen F
2019-05-12 11:00 Levene/Skogslunds IF - Vinninga AIF Åsavallen B
2019-05-12 11:00 Ardala GoIF - Råda BK Vit Ardala IP
2019-05-12 14:30 Råda BK Grön - Örslösa-Söne IK Rådavallen
2019-05-14 18:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Sönevallen A
2019-05-15 18:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Vara SK Nya IP C
2019-05-19 11:00 Vinninga AIF - Råda BK Vit Lindvallen C2
2019-05-19 16:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Levene/Skogslunds IF Hedensborg A
2019-05-19 19:00 Skara FC - Sils IF Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-05-20 18:30 Vara SK - Skara FC Torsvallen C-plan
2019-05-22 17:45 Råda BK Vit - Emtunga/Tråvad/Larv Rådavallen
2019-05-23 18:00 Lidköpings FK - Råda BK Grön Ågårdsvallen H
2019-05-23 18:30 Levene/Skogslunds IF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Åsavallen B
2019-05-27 18:00 Ardala GoIF - Vinninga AIF Ardala IP
2019-05-27 18:30 Sils IF - Örslösa-Söne IK Silbohof C-plan
2019-05-27 18:30 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Råda BK Vit Nya IP C
2019-05-28 18:00 Örslösa-Söne IK - Vara SK Sönevallen A
2019-05-30 18:00 Lidköpings FK - Ardala GoIF Ågårdsvallen G
Juni
2019-06-02 16:30 Råda BK Grön - Sils IF Rådavallen
2019-06-03 18:15 Emtunga/Tråvad/Larv - Vinninga AIF Mossbrotts IP D-plan
2019-06-04 18:30 Levene/Skogslunds IF - Örslösa-Söne IK Åsavallen B
2019-06-05 18:30 Vara SK - Råda BK Grön Torsvallen C-plan
2019-06-06 18:30 Skara FC - Levene/Skogslunds IF Sparbanken Arena D Konstgräs
2019-06-08 11:30 Råda BK Grön - Ardala GoIF Rådavallen
2019-06-09 15:00 Sils IF - Lidköpings FK Silbohof C-plan
2019-06-09 15:00 Ardala GoIF - Emtunga/Tråvad/Larv Ardala IP
2019-06-09 16:00 Vinninga AIF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Lindvallen C2
2019-06-09 16:30 Råda BK Vit - Skara FC Rådavallen
2019-06-11 18:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Vit Sönevallen A
2019-06-12 17:45 Råda BK Grön - Levene/Skogslunds IF Rådavallen
2019-06-14 18:00 Sils IF - Ardala GoIF Silbohof C-plan
2019-06-16 13:00 Lidköpings FK - Vara SK Ågårdsvallen H
2019-06-18 18:30 Levene/Skogslunds IF - Lidköpings FK Åsavallen B
2019-06-18 18:30 Vara SK - Sils IF Torsvallen C-plan
2019-06-19 18:00 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Emtunga/Tråvad/Larv Nya IP C
2019-06-19 18:30 Skara FC - Vinninga AIF Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-06-23 17:00 Vinninga AIF - Örslösa-Söne IK Lindvallen C2
2019-06-23 17:30 Ardala GoIF - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Ardala IP
2019-06-23 18:30 Råda BK Vit - Råda BK Grön Rådavallen
2019-06-24 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Skara FC Hedensborg A
Augusti
2019-08-13 18:00 Örslösa-Söne IK - Emtunga/Tråvad/Larv Örslösa IP A
2019-08-14 18:30 Vara SK - Ardala GoIF Torsvallen C-plan
2019-08-18 10:00 Lidköpings FK - Råda BK Vit Ågårdsvallen H
2019-08-18 13:30 Sils IF - Levene/Skogslunds IF Silbohof C-plan
2019-08-18 15:30 Råda BK Grön - Vinninga AIF Rådavallen
2019-08-18 17:30 Skara FC - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-08-22 18:30 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Örslösa-Söne IK Nya IP C
2019-08-25 11:00 Skara FC - Ardala GoIF Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-08-25 11:00 Levene/Skogslunds IF - Vara SK Åsavallen B
2019-08-25 15:30 Råda BK Vit - Sils IF Rådavallen
2019-08-25 16:00 Vinninga AIF - Lidköpings FK Lindvallen C2
2019-08-25 17:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Råda BK Grön Hedensborg A
2019-08-27 18:00 Örslösa-Söne IK - Skara FC Örslösa IP A
2019-08-28 18:30 Vara SK - Råda BK Vit Torsvallen C-plan
September
2019-09-01 11:00 Ardala GoIF - Levene/Skogslunds IF Ardala IP
2019-09-01 13:00 Lidköpings FK - Emtunga/Tråvad/Larv Ågårdsvallen E
2019-09-01 16:30 Råda BK Grön - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Rådavallen
2019-09-01 18:45 Sils IF - Vinninga AIF Silbohof C-plan
2019-09-07 10:00 Vara SK - Vinninga AIF Torsvallen C-plan
2019-09-08 11:00 Levene/Skogslunds IF - Råda BK Vit Åsavallen B
2019-09-08 11:00 Ardala GoIF - Örslösa-Söne IK Ardala IP
2019-09-08 13:00 Lidköpings FK - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Ågårdsvallen G
2019-09-08 13:30 Sils IF - Emtunga/Tråvad/Larv Silbohof C-plan
2019-09-08 15:30 Råda BK Grön - Skara FC Rådavallen
2019-09-10 18:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Grön Örslösa IP A
2019-09-11 18:30 Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Sils IF Nya IP C
2019-09-14 14:30 Råda BK Vit - Ardala GoIF Rådavallen
2019-09-15 11:00 Skara FC - Lidköpings FK Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-09-15 11:00 Vinninga AIF - Levene/Skogslunds IF Lindvallen C2
2019-09-15 17:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Vara SK Hedensborg A
2019-09-21 10:00 Vara SK - Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga Torsvallen C-plan
2019-09-21 13:30 Sils IF - Skara FC Silbohof C-plan
2019-09-22 10:00 Lidköpings FK - Örslösa-Söne IK Ågårdsvallen E
2019-09-22 11:00 Levene/Skogslunds IF - Emtunga/Tråvad/Larv Åsavallen B
2019-09-22 11:00 Ardala GoIF - Råda BK Grön Ardala IP
2019-09-22 15:30 Råda BK Vit - Vinninga AIF Rådavallen

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info