Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 6 Lidköping

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Lidköpings FK Röd Jenny Ottersten 0739248079 Röd-Svart/Svart/Svart
Mellby IK Charlotta Törnberg 051028153 0703081158 Blå-vit/Blå/Blå
Rackeby IK Stefan Fahlgren 0728889730 Grön/Vit/Grön
Råda BK Grön Håkan Jungslätt 0736206386 Vit-Grön/Grön/Vit
Saleby/Trässberg/N.Härene Fredrik Broberg 0705330145 Lila/
Sils IF Vit Magnus Andersson 0709286127 Röd-vit/Röd/Vit
Skara FC Niklas Eriksson 0701908948 Vit/Blå/Vit
Vinninga AIF Martin Starck 0722043487 Grön/Grön/Grön
Örslösa-Söne IK Maria Larsson 0703735935 Vinröd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Rackeby IK Salebyvallen B-plan
2019-05-05 14:30 Råda BK Grön - Örslösa-Söne IK Rådavallen
2019-05-05 14:30 Sils IF Vit - Vinninga AIF Silbohof C-plan
2019-05-05 17:00 Mellby IK - Skara FC Mellbyvallen C
2019-05-10 18:00 Vinninga AIF - Råda BK Grön Lindvallen C2
2019-05-11 11:00 Örslösa-Söne IK - Mellby IK Sönevallen A
2019-05-12 15:00 Skara FC - Lidköpings FK Röd Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-05-12 16:00 Rackeby IK - Sils IF Vit Degeberg IP 7-manna
2019-05-15 18:30 Sils IF Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene Silbohof C-plan
2019-05-18 11:00 Mellby IK - Vinninga AIF Mellbyvallen C
2019-05-19 10:00 Lidköpings FK Röd - Örslösa-Söne IK Ågårdsvallen C
2019-05-19 14:30 Råda BK Grön - Rackeby IK Rådavallen
2019-05-21 18:30 Örslösa-Söne IK - Skara FC Sönevallen A
2019-05-23 18:30 Rackeby IK - Mellby IK Degeberg IP 7-manna
2019-05-24 18:00 Vinninga AIF - Lidköpings FK Röd Lindvallen C2
2019-05-28 18:30 Saleby/Trässberg/N.Härene - Råda BK Grön Salebyvallen B-plan
Juni
2019-06-02 10:00 Lidköpings FK Röd - Rackeby IK Ågårdsvallen C
2019-06-02 14:30 Råda BK Grön - Sils IF Vit Rådavallen
2019-06-05 18:30 Skara FC - Vinninga AIF Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-06-05 18:30 Sils IF Vit - Mellby IK Silbohof C-plan
2019-06-09 11:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Lidköpings FK Röd Salebyvallen B-plan
2019-06-09 16:00 Rackeby IK - Skara FC Degeberg IP 7-manna
2019-06-12 18:00 Mellby IK - Råda BK Grön Mellbyvallen C
2019-06-12 18:30 Vinninga AIF - Örslösa-Söne IK Lindvallen C2
2019-06-15 11:00 Örslösa-Söne IK - Rackeby IK Sönevallen A
2019-06-16 12:00 Lidköpings FK Röd - Sils IF Vit Ågårdsvallen C
2019-06-16 15:00 Skara FC - Saleby/Trässberg/N.Härene Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-06-19 18:30 Sils IF Vit - Skara FC Silbohof C-plan
2019-06-20 18:30 Rackeby IK - Vinninga AIF Degeberg IP 7-manna
2019-06-23 09:30 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2019-06-25 18:30 Örslösa-Söne IK - Sils IF Vit Sönevallen A
2019-06-27 18:00 Lidköpings FK Röd - Mellby IK Ågårdsvallen D
2019-06-27 18:30 Skara FC - Råda BK Grön Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-06-30 17:00 Vinninga AIF - Saleby/Trässberg/N.Härene Lindvallen C2
Juli
2019-07-03 18:00 Mellby IK - Saleby/Trässberg/N.Härene Mellbyvallen C
Augusti
2019-08-15 18:30 Rackeby IK - Saleby/Trässberg/N.Härene Degeberg IP 7-manna
2019-08-17 09:30 Vinninga AIF - Sils IF Vit Lindvallen C2
2019-08-17 11:00 Örslösa-Söne IK - Råda BK Grön Örslösa IP A
2019-08-18 15:00 Skara FC - Mellby IK Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-08-20 18:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Örslösa-Söne IK Salebyvallen B-plan
2019-08-25 10:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Ågårdsvallen D
2019-08-25 11:00 Mellby IK - Örslösa-Söne IK Mellbyvallen C
2019-08-25 12:30 Råda BK Grön - Vinninga AIF Rådavallen B-plan
2019-08-25 17:00 Sils IF Vit - Rackeby IK Silbohof C-plan
2019-08-31 10:00 Rackeby IK - Råda BK Grön Degeberg IP 7-manna
2019-08-31 11:00 Örslösa-Söne IK - Lidköpings FK Röd Örslösa IP A
September
2019-09-01 11:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Sils IF Vit Salebyvallen B-plan
2019-09-01 17:00 Vinninga AIF - Mellby IK Lindvallen C2
2019-09-06 17:30 Mellby IK - Rackeby IK Mellbyvallen C
2019-09-07 12:30 Råda BK Grön - Saleby/Trässberg/N.Härene Rådavallen B-plan
2019-09-08 10:00 Lidköpings FK Röd - Vinninga AIF Ågårdsvallen D
2019-09-08 15:00 Skara FC - Örslösa-Söne IK Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-09-13 18:00 Vinninga AIF - Skara FC Lindvallen C2
2019-09-14 10:00 Rackeby IK - Lidköpings FK Röd Degeberg IP 7-manna
2019-09-15 11:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Mellby IK Salebyvallen B-plan
2019-09-15 16:00 Sils IF Vit - Råda BK Grön Silbohof C-plan
2019-09-21 11:00 Mellby IK - Sils IF Vit Mellbyvallen C
2019-09-21 11:00 Örslösa-Söne IK - Vinninga AIF Örslösa IP A
2019-09-22 10:00 Lidköpings FK Röd - Saleby/Trässberg/N.Härene Ågårdsvallen C
2019-09-22 15:00 Skara FC - Rackeby IK Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-09-26 18:30 Rackeby IK - Örslösa-Söne IK Degeberg IP 7-manna
2019-09-29 09:30 Råda BK Grön - Mellby IK Rådavallen B-plan
2019-09-29 11:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Skara FC Salebyvallen B-plan
2019-09-29 16:00 Sils IF Vit - Lidköpings FK Röd Silbohof C-plan

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info