Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 9 Lidköping

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Falköping FF Vit Tobias Johansson 0738448953 Blå/Vit/Blå
IK Gauthiod Martin Hallin 0721633391 Röd/Blå/Röd
Lidköpings FK Svart Erik Altersved 0763473115 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Vit John Rundqvist 0707687221 Vit-Grön/Grön/Vit
Sils IF Vit Magnus Hidevik 0708945516 Röd-vit/Röd/Vit
Skara FC Magnus Jacobson 0730683898 Vit/Blå/Vit
Vinninga AIF Mikael Hasselström 0706145292 Grön/Grön/Grön
Örslösa-Söne IK Vinröd Mikael Algotsson 0733123704 Vinröd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 15:00 IK Gauthiod - Skara FC Lunnevi IP 7-manna
2019-05-01 18:45 IFK Falköping FF Vit - Örslösa-Söne IK Vinröd Dotorpsplan E
2019-05-05 10:00 Lidköpings FK Svart - Vinninga AIF Ågårdsvallen C
2019-05-05 14:30 Råda BK Vit - Sils IF Vit Rådavallen
2019-05-06 18:00 Örslösa-Söne IK Vinröd - Råda BK Vit Sönevallen A
2019-05-11 11:00 Vinninga AIF - IK Gauthiod Lindvallen C2
2019-05-12 13:00 Skara FC - IFK Falköping FF Vit Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-05-12 17:00 Sils IF Vit - Lidköpings FK Svart Silbohof C-plan
2019-05-14 19:00 IFK Falköping FF Vit - Vinninga AIF Dotorpsplan E
2019-05-16 17:30 Lidköpings FK Svart - Råda BK Vit Ågårdsvallen D
2019-05-17 18:30 IK Gauthiod - Sils IF Vit Lunnevi IP 7-manna
2019-05-19 13:00 Skara FC - Örslösa-Söne IK Vinröd Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-05-21 18:30 Sils IF Vit - IFK Falköping FF Vit Silbohof C-plan
2019-05-22 18:00 Örslösa-Söne IK Vinröd - Lidköpings FK Svart Sönevallen A
2019-05-23 18:00 Vinninga AIF - Skara FC Lindvallen C2
2019-05-27 18:30 Råda BK Vit - IK Gauthiod Rådavallen
2019-05-29 18:45 IFK Falköping FF Vit - Råda BK Vit Dotorpsplan E
Juni
2019-06-02 13:00 Skara FC - Sils IF Vit Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-06-02 15:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK Svart Lunnevi IP 7-manna
2019-06-02 15:00 Vinninga AIF - Örslösa-Söne IK Vinröd Lindvallen C2
2019-06-04 18:30 Örslösa-Söne IK Vinröd - IK Gauthiod Sönevallen A
2019-06-09 10:30 Råda BK Vit - Skara FC Rådavallen
2019-06-09 16:00 Lidköpings FK Svart - IFK Falköping FF Vit Ågårdsvallen D
2019-06-09 18:30 Sils IF Vit - Vinninga AIF Silbohof C-plan
2019-06-12 18:45 IFK Falköping FF Vit - IK Gauthiod Dotorpsplan E
2019-06-13 18:30 Sils IF Vit - Örslösa-Söne IK Vinröd Silbohof C-plan
2019-06-18 18:00 Vinninga AIF - Råda BK Vit Lindvallen C2
2019-06-18 18:30 Skara FC - Lidköpings FK Svart Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-06-19 18:00 Örslösa-Söne IK Vinröd - IFK Falköping FF Vit Sönevallen A
2019-06-23 11:00 Vinninga AIF - Lidköpings FK Svart Lindvallen C2
2019-06-23 16:30 Sils IF Vit - Råda BK Vit Silbohof C-plan
2019-06-25 18:30 Skara FC - IK Gauthiod Sparbanken Arena E Konstgräs
Augusti
2019-08-13 18:30 IK Gauthiod - Vinninga AIF Lunnevi IP 7-manna
2019-08-14 18:45 IFK Falköping FF Vit - Skara FC Dotorpsplan E
2019-08-18 09:30 Råda BK Vit - Örslösa-Söne IK Vinröd Rådavallen B-plan
2019-08-18 10:00 Lidköpings FK Svart - Sils IF Vit Ågårdsvallen C
2019-08-21 18:00 Örslösa-Söne IK Vinröd - Skara FC Örslösa IP A
2019-08-24 10:00 Sils IF Vit - IK Gauthiod Silbohof C-plan
2019-08-25 09:30 Råda BK Vit - Lidköpings FK Svart Rådavallen B-plan
2019-08-25 11:00 Vinninga AIF - IFK Falköping FF Vit Lindvallen C2
2019-08-28 18:45 IFK Falköping FF Vit - Sils IF Vit Dotorpsplan E
2019-08-30 18:30 IK Gauthiod - Råda BK Vit Lunnevi IP 7-manna
September
2019-09-01 13:00 Skara FC - Vinninga AIF Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-09-01 16:00 Lidköpings FK Svart - Örslösa-Söne IK Vinröd Ågårdsvallen C
2019-09-04 18:00 Örslösa-Söne IK Vinröd - Vinninga AIF Örslösa IP A
2019-09-08 14:00 Råda BK Vit - IFK Falköping FF Vit Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-09-08 16:00 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Ågårdsvallen C
2019-09-08 17:00 Sils IF Vit - Skara FC Silbohof C-plan
2019-09-14 11:00 Vinninga AIF - Sils IF Vit Lindvallen C2
2019-09-15 11:15 IFK Falköping FF Vit - Lidköpings FK Svart Dotorpsplan E
2019-09-15 13:00 Skara FC - Råda BK Vit Sparbanken Arena E Konstgräs
2019-09-18 18:00 Örslösa-Söne IK Vinröd - Sils IF Vit Örslösa IP A
2019-09-21 11:30 IK Gauthiod - IFK Falköping FF Vit Lunnevi IP 7-manna
2019-09-22 09:30 Råda BK Vit - Vinninga AIF Rådavallen
2019-09-22 10:00 Lidköpings FK Svart - Skara FC Ågårdsvallen C
2019-09-29 16:00 IK Gauthiod - Örslösa-Söne IK Vinröd Lunnevi IP 7-manna

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info