Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Tabell och resultat - Damer, Div 4 Nordvästra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-06-19 19:00 Saleby/Järpås - Axvall U/Varnhem A 1 - 4 Järpåsvallen A-plan
2019-06-18 19:00 Sils IF U (9:9) - Örslösa-Söne IK 4 - 3 Silbohof A-plan
2019-06-18 19:00 Mellby IK - Axvall U/Varnhem A 4 - 2 Mellbyvallen A
2019-06-12 19:00 Sils IF U (9:9) - Götene FK U 3 - 4 Silbohof A-plan
2019-06-12 19:00 Saleby/Järpås - IK Gauthiod U 2 - 17 Salebyvallen A-plan
2019-06-12 19:00 Rackeby/Kållandsö - Råda BK U 2 - 0 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2019-06-09 19:00 Götene FK U - Saleby/Järpås 7 - 1 Hellehof A-plan
2019-06-06 17:00 IK Gauthiod U - Rackeby/Kållandsö 4 - 1 Lunnevi IP A-plan
2019-06-06 13:00 Axvall U/Varnhem A - Sils IF U (9:9) 1 - 4 Axevalla IP, A-plan
2019-06-02 18:00 Örslösa-Söne IK - Mellby IK 0 - 8 Örslösa IP A
2019-05-31 19:00 IK Gauthiod U - Råda BK U 2 - 0 Lunnevi IP A-plan
2019-05-29 19:00 Rackeby/Kållandsö - Götene FK U 1 - 3 Degeberg IP A-plan
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IK Gauthiod U 7 5 1 1 34-9 25 16 4 3 0 1 13-4 9 9 3 2 1 0 21-5 16 7
Mellby IK 7 5 1 1 21-5 16 16 4 2 1 1 6-4 2 7 3 3 0 0 15-1 14 9
Sils IF U (9:9) 7 5 0 2 24-14 10 15 4 2 0 2 17-12 5 6 3 3 0 0 7-2 5 9
Götene FK U 6 4 1 1 21-13 8 13 2 2 0 0 12-1 11 6 4 2 1 1 9-12 -3 7
Rackeby/ Kållandsö 8 4 0 4 18-11 7 12 4 2 0 2 7-6 1 6 4 2 0 2 11-5 6 6
Råda BK U 6 2 1 3 8-9 -1 7 3 1 1 1 4-3 1 4 3 1 0 2 4-6 -2 3
Örslösa-Söne IK 7 2 1 4 9-20 -11 7 3 1 1 1 2-9 -7 4 4 1 0 3 7-11 -4 3
Axvall U/ Varnhem A 7 1 1 5 9-18 -9 4 3 0 0 3 3-8 -5 0 4 1 1 2 6-10 -4 4
Saleby/ Järpås 7 0 0 7 6-51 -45 0 4 0 0 4 4-35 -31 0 3 0 0 3 2-16 -14 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-06-26 19:00 IK Gauthiod U - Sils IF U (9:9) Lunnevi IP A-plan
2019-06-26 19:00 Götene FK U - Mellby IK Hellehof A-plan
2019-06-27 19:00 Axvall U/Varnhem A - Örslösa-Söne IK Axevalla IP, A-plan
2019-06-27 19:15 Råda BK U - Saleby/Järpås Rådavallen A-plan
2019-07-02 19:00 Rackeby/Kållandsö - Saleby/Järpås Degeberg IP A-plan
2019-07-02 19:00 IK Gauthiod U - Mellby IK Lunnevi IP A-plan
2019-07-02 19:30 Råda BK U - Sils IF U (9:9) Rådavallen A-plan
2019-07-04 19:00 Götene FK U - Örslösa-Söne IK Hellehof A-plan
2019-08-11 18:00 Örslösa-Söne IK - IK Gauthiod U Sönevallen A
2019-08-11 18:00 Sils IF U (9:9) - Rackeby/Kållandsö Silbohof A-plan
2019-08-12 19:00 Axvall U/Varnhem A - Götene FK U Axevalla IP, A-plan
2019-08-14 19:00 Mellby IK - Råda BK U Mellbyvallen A

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info