Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 9 Skara - Kompisligan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Falköping FF Vit Jimmy Fälth 051513248 0706628272 Blå/Vit/Blå
IFK Mariestad Blå Jim Oskarsson 0709355940 Blå/Blå/Blå
Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Niclas Svantesson 051292847 0706606331 Blå-svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Blå Christoffer Mattsson 0709998338 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Röd Linus Karlsson 0709390522 Röd-Svart/Svart/Svart
Mariestads BK Röd Fredrik Grahn 050110624 0732323166 Röd/Blå/Röd
Sils IF Tomas Inhammar 0707779798 Röd-vit/Röd/Vit
Skara FC Vit Per-Åke Pettersson 0703367464 Vit/Blå/Vit
Ulvåkers IF Svart Tobias Rydberg 0708717073 Röd/Svart/Svart/Svart
Vinninga AIF Tony Bengtsson 0709405151 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-01 15:00 Sils IF - Mariestads BK Röd Silbohof C-plan
2018-05-05 11:00 Skara FC Vit - IFK Falköping FF Vit Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-05-06 10:00 Lidköpings FK Blå - Vinninga AIF Ågårdsvallen H
2018-05-06 13:00 Lidköpings FK Röd - Ulvåkers IF Svart Ågårdsvallen H
2018-05-06 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - IFK Mariestad Blå Nya IP C
2018-05-09 19:00 IFK Falköping FF Vit - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Dotorpsplan E
2018-05-12 11:00 IFK Mariestad Blå - Lidköpings FK Röd Lekevi IP Övre-plan
2018-05-12 11:00 Vinninga AIF - Sils IF Lindvallen C2
2018-05-13 18:30 Mariestads BK Röd - Skara FC Vit Vänershofs IP B
2018-05-13 19:00 Ulvåkers IF Svart - Lidköpings FK Blå Åbrovallen 7-manna
2018-05-20 13:00 Lidköpings FK Röd - IFK Falköping FF Vit Ågårdsvallen H
2018-05-20 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Mariestads BK Röd Nya IP C
2018-05-20 17:00 Skara FC Vit - Sils IF Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-05-20 17:00 Ulvåkers IF Svart - Vinninga AIF Åbrovallen 7-manna
2018-05-22 19:00 IFK Falköping FF Vit - Lidköpings FK Blå Dotorpsplan E
2018-05-23 19:00 Lidköpings FK Blå - IFK Mariestad Blå Ågårdsvallen F
2018-05-23 19:15 IFK Mariestad Blå - Ulvåkers IF Svart Lekevi IP Övre-plan
2018-05-25 18:00 Vinninga AIF - Skara FC Vit Lindvallen C2
2018-05-27 13:00 Sils IF - IFK Mariestad Blå Silbohof C-plan
2018-05-28 19:00 Mariestads BK Röd - Lidköpings FK Röd Vänershofs IP B
2018-05-29 18:00 Sils IF - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Silbohof C-plan
2018-05-31 19:00 IFK Mariestad Blå - Vinninga AIF Lekevi IP Övre-plan
Juni
2018-06-03 13:00 Lidköpings FK Blå - Mariestads BK Röd Ågårdsvallen G
2018-06-03 13:00 Lidköpings FK Röd - Sils IF Ågårdsvallen H
2018-06-03 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Skara FC Vit Nya IP C
2018-06-03 18:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Falköping FF Vit Åbrovallen 7-manna
2018-06-04 18:30 Sils IF - Lidköpings FK Blå Silbohof C-plan
2018-06-05 18:30 Mariestads BK Röd - Ulvåkers IF Svart Vänershofs IP B
2018-06-07 19:00 IFK Falköping FF Vit - IFK Mariestad Blå Dotorpsplan E
2018-06-09 11:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Röd Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-06-09 11:00 Vinninga AIF - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Lindvallen C2
2018-06-11 19:00 Lidköpings FK Blå - Skara FC Vit Ågårdsvallen F
2018-06-11 19:00 IFK Falköping FF Vit - Vinninga AIF Dotorpsplan E
2018-06-12 19:00 Ulvåkers IF Svart - Sils IF Åbrovallen 7-manna
2018-06-18 19:00 Lidköpings FK Röd - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Ågårdsvallen H
2018-06-20 19:00 Mariestads BK Röd - IFK Falköping FF Vit Vänershofs IP B
2018-06-24 13:00 Lidköpings FK Röd - Vinninga AIF Ågårdsvallen H
2018-06-24 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Lidköpings FK Blå Nya IP C
2018-06-24 17:00 Skara FC Vit - Ulvåkers IF Svart Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-06-25 18:30 Vinninga AIF - Mariestads BK Röd Lindvallen C2
2018-06-29 18:30 IFK Mariestad Blå - Skara FC Vit Lekevi IP Övre-plan
Juli
2018-07-01 10:00 Lidköpings FK Blå - Lidköpings FK Röd Ågårdsvallen H
2018-07-01 18:00 Ulvåkers IF Svart - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Åbrovallen 7-manna
2018-07-04 19:15 IFK Mariestad Blå - Mariestads BK Röd Lekevi IP Övre-plan
Augusti
2018-08-13 19:00 IFK Falköping FF Vit - Sils IF Dotorpsplan E
2018-08-16 19:00 IFK Falköping FF Vit - Skara FC Vit Dotorpsplan E
2018-08-18 11:00 Vinninga AIF - Lidköpings FK Blå Lindvallen C2
2018-08-19 11:00 IFK Mariestad Blå - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Lekevi IP Övre-plan
2018-08-19 17:30 Mariestads BK Röd - Sils IF Vänershofs IP B
2018-08-19 18:00 Ulvåkers IF Svart - Lidköpings FK Röd Åbrovallen 7-manna
2018-08-25 11:00 Skara FC Vit - Mariestads BK Röd Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-08-26 11:00 Sils IF - Vinninga AIF Silbohof C-plan
2018-08-26 13:00 Lidköpings FK Blå - Ulvåkers IF Svart Ågårdsvallen F
2018-08-26 13:00 Lidköpings FK Röd - IFK Mariestad Blå Ågårdsvallen H
2018-08-26 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - IFK Falköping FF Vit Nya IP C
2018-08-30 18:00 Sils IF - Skara FC Vit Silbohof C-plan
2018-08-30 18:30 IFK Falköping FF Vit - Lidköpings FK Röd Dotorpsplan E
September
2018-09-01 11:00 Vinninga AIF - Ulvåkers IF Svart Lindvallen C2
2018-09-02 18:30 Mariestads BK Röd - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Vänershofs IP B
2018-09-03 18:30 IFK Mariestad Blå - Lidköpings FK Blå Lekevi IP Övre-plan
2018-09-05 18:30 Lidköpings FK Röd - Mariestads BK Röd Ågårdsvallen H
2018-09-08 13:00 Skara FC Vit - Vinninga AIF Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-09-09 13:00 Lidköpings FK Blå - IFK Falköping FF Vit Ågårdsvallen G
2018-09-09 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Sils IF Nya IP C
2018-09-09 18:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Mariestad Blå Åbrovallen 7-manna
2018-09-10 18:30 Sils IF - Lidköpings FK Röd Silbohof C-plan
2018-09-12 18:00 IFK Falköping FF Vit - Ulvåkers IF Svart Dotorpsplan E
2018-09-15 11:00 Skara FC Vit - Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga Sparbanken Arena E Konstgräs
2018-09-15 13:30 Vinninga AIF - IFK Mariestad Blå Lindvallen C2
2018-09-16 18:30 Mariestads BK Röd - Lidköpings FK Blå Vänershofs IP B
2018-09-23 13:00 Lidköpings FK Blå - Sils IF Ågårdsvallen G
2018-09-23 13:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Vit Ågårdsvallen H
2018-09-23 15:00 Ulvåkers IF Svart - Mariestads BK Röd Åbrovallen 7-manna
2018-09-23 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Vinninga AIF Nya IP C
2018-09-23 17:00 IFK Mariestad Blå - IFK Falköping FF Vit Lekevi IP Övre-plan
2018-09-24 18:30 Sils IF - Ulvåkers IF Svart Silbohof C-plan
2018-09-25 18:00 Mariestads BK Röd - IFK Mariestad Blå Vänershofs IP B
2018-09-29 11:00 Vinninga AIF - IFK Falköping FF Vit Lindvallen C2
2018-09-30 12:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Blå Sparbanken Arena D
2018-09-30 17:00 Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga - Lidköpings FK Röd Nya IP C

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info