Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Spelprogram - Träningsmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås KIK (D4) Tommy Lilja 032219696 0730366444 Blå, Blå, Vit
Alvhems IK (D4) Stig Errind Persson 0707962500 vit, vit, vit
Ardala GoIF (D5) Lars-Erik Andersson 0511375189 0705210424 Röd, Blå, Röd
Arentorp/Helås (D5) Hans Ryngefors 051213061 0705882986 orange, Svart, orange/svart
Bergdalens IK (D5) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Björsäters IF (D5) Björsäters IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Bollebygd/Töllsjö (D5) Marie-Louise Sandebert 0705286018 Vit, blå, Vit
Borgstena IF (D4) Christer Persson 033245192 0706245194 Gul , Grön , Gul
Borås AIK (D5) Mats Hjort 033108265 0706118265 Röd/blå/röd
Borås GIF (D4) Lars Thell 033410013 0704357882 Blå, Vit, Blå
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Byttorps FC (D3) Claes-Håkan Bogeborn 0707274171 grön, grön, vit
Byttorps IF (D2) Byttorps IF(Föreningen) grön/vit/grön
Dals Långeds IK Dals Långeds IK(Föreningen) Vit, Svart, Vita
Dalsjöfors GoIF (D1) Dalsjöfors GoIF (inaktiv)(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Dalsjöfors United FF (D3) Oscar Ingström 0708946444 grön/svart/grön
Dalstorps IF (D4) Per Olsson 0705852502 0705852502 Gul, Svart, Gul
DIF Holmalund (D4) Magnus Öman 0734277261 0734277261 Röd, Vit, Röd
Edsvära-Norra Vånga FF Edsvära/N.Vånga FF(Föreningen) Svart-röd, Svart, Svart
Edsvära-Norra Vånga FF (D5) Roger Winbo 0704391795 Svart-röd, Svart, Svart
Ekedalens SK (D5) Jonas Gustafsson 050242069 0735411116 Blå, Blå, Vit
Elmer-Fåglum FK (D5) Henrik Olesen 051246284 0735101642 Röd/svart/svart
Emtunga B/Tråvad A IFK Emtunga(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Fagersanna IF (D4) Tommy Mårdberg 050310402 0761421107 Gul, Svart, Gul
Falköpings DIK (D3) Jan Blennow Röd-vit, Röd, Röd
Falköpings KIK (D1) Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd/Vit/Röda
FC Gauthiod (D3) Mattias Larsson 0736438201 Röd, Blå, Röd
FC Kabel Åttio (D5) Henrik Malm Brun, Brun, Bruna
FC Trollhättan (U-lag) FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Floby IF (D4) Annevi Dahllöf 051540498 0703640498 Blå, Blå, Blå
Främmestads IK (D5) Fredrik Andersson 0708867285 Vit, Vit, Vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Gilleby IF Gilleby IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
H E F Valbo BK H.E.F. Valbo BK(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Hassle-Torsö GoIF (D5) Michael Ramberg 0706866125 Blå, Blå, Blå
Hemsjö IF (D5) Lennart Norman 032213719 0702891582 Gul, Svart, Gul-svart
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Holmalunds IF (D2) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hova/Weimer (D5) Stefan Roos 050178522 0763488077 Svart/Blå, Svart, Blå
Hyssna IF (D5) Hyssna IF(Föreningen) Gul/svart/gul
Hällekis IF (D5) Mikael Rundqvist 0702125930 0702125930 Vit, Vit, Vit
Hörnebo FC (D5) Jens Ström 050410007 0708561006 Grön, Grön, Grön
Hörnebo SK (D3) Jens Ström 050410007 0708561006 Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna IF (D5) Andreas Andersson 0706837911 Röd/Vit, Röd, Röd
IFK Emtunga IFK Emtunga(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Emtunga (D4) Helene Gustafsson 051210498 0766323013 Vit, Blå, Vit
IFK Hjo (D5) Magnus Eriksson 050312951 0730332084 Vit, Blå, Vit
IFK Trollhättan IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Värsås (D4) Erik Urban Torbjörn Thorvald 0500420341 0736773722 Blå, Blå, Blå
IFK Örby (D3) Morgan Österberg 032048696 0730948696 Blå/Vit, blå, Blå
IFK Öxnevalla (D5) Mikaela Hall 0320431453 0705863487 Blå, Blå, Vit
Igelstorps IK Igelstorps IK(Föreningen) Gulsvart, Svart, Svart
Igelstorps IK (D5) Fredrik Åkesson 0500486505 0705759172 Gulsvart, Svart, Svart
IK Friscopojkarna IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Friscopojkarna (D3) IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Friscopojkarna B IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Gauthiod (D1) IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Rössö IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IK Rössö IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
Inlands IF (D5) Roine Algotsson 0520651983 0707390451 Blå, Blå, Blå
Jula BK (D5) Patrik Karlsson 050130184 0731411402 Blå, Vit, Blå
Jungs IF (D4) Ann-Charlott Johansson 051222405 0761046498 Gul, Svart, Gul
Jungs IF (DAM) Jungs IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Järpås IS (D5) Daniel Säreborn 051091191 0702914468 Röd, Röd, Röd
Karlsborgs BK (D5) Karlsborgs BK(Föreningen) röd,vit,vit
Kila/Sifhälla SK Sifhälla(Föreningen) Blå/Röd, Blå, Röd
Kindaholms FF (D5) Emelié Skjevik Grön, Svart, Grön
Kinnarp-Slutarps IF (D3) Mats Johansson 0703666392 Vit, Blå, Vit
Kinne-Vedums FK Ulla-Britt Alnemar 051153386 0702116546 Grön/vit/grön
Kinne-Vedums IF (D3) Jens Antonsson 051120059 0706464187 Grön, Vit, Grön
Kinne-Vedums IF B Kinne-Vedums IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Kronängs IF (D5) Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kroppefjälls IF Kroppefjälls IF(Föreningen) Röd, Svarta, Svarta
Kållandsö GoIF (D5) Michael Eriksson 051010220 Gul/vit/gul
Källby IF Lars Fahlgren 0510541499 0706314140 Vit, Blå, Blå
Källby IF (D4) Lars Fahlgren 0510541499 0706314140 Vit, Blå, Blå
Lerums IS Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Levene-Skogslunds IF (D5) Levene/Skogslunds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Lidköpings DIF (D5) IF Heimer(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Lidköpings IF (D3) Stephan Palm 051065864 0733540909 Röd/Svart, Vit, Vit
Lilla Edets IF (D5) Anders Ericsson 0520650496 0730464613 Blå, Blå, Blå
Långareds BoIS Långareds BoIS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Långareds BoIS (D5) Stefan Ärlsjö 0732464643 Röd, Röd, Röd
Lödöse/Nygård (D4) Thomas Johansson 0520660522 0765663777 Vit, Vit, Vit
Marbäck/Tvärred/Vegby (D5) Jan-Ola Karlsson 032176230 0761076230 Blå, Blå, blå
Mariebo IK Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Mariedals IK (D4) Torbjörn Andersson 033152267 0104362337 Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariestads BoIS DFF (D4) Karolina Josefsson 050113219 0702531919 Röd, Röd, Röd
Mariestads BoIS FF (D2) Tina Holmström 0709743496 Röd, Röd, Röd
Mellby IK (D5) Olof Andersson 0510532393 0708869907 Blå-vit, Blå, Blå
Moholms SK (D5) Annika Jonsson 0704046490 Gul/Svart/Svart
Mullsjö IF (D5) Mikael Kisch 0703578062 Gul, Svart, Gul
Myckleby IK Myckleby IK(Föreningen) grön, grön, grön
Nittorps IK (D2) Nittorps IK(Föreningen) Röd/Svart/Röd
Norra Fågelås IF (D4) Anders Grumstedt 050316208 0768532878 Gul, Svart, Gul
Nossebro IF Nossebro IF(Föreningen) Blå-vit / röd-svart, Blå / svart, Vit/Blå /svart
Nossebro IF (D4) Roger Broberg
Nygårds IF A/Skepplanda BTK B Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Qviding FIF Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rackeby IK (D4) Tobias Gustavsson 051016269 0720801022 Grön, Vit, Grön
Råda BK (D4) Mikael Gustafsson 051050141 0702137252 Vit-Grön, Grön, Vit
Råda DBK (D5) Anette Karlsson 051028086 0708870090 Vit, Grön, Vit
Rävlanda AIS (D4) Torbjörn Svensson 030144378 0738366263 Blå vit, Blå, Blå
Rölanda IF Rölanda IF(Föreningen)
Saleby IF (D4) Stefan Pettersson 0510532307 0702269713 Röd, Vit, Röd
Saleby IF B Saleby IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sils DIF (D3) Sils DIF(Föreningen) Röd-vit, Vit, Vit
Sils IF (D2) Roland Karlsson 0706390678 Röd-vit, Röd, Vit
Skara FC (D3) Jonas Persson (ledare) 051112729 0708386948 Vit, Blå, Vit
Skara KIK (D5) Lennart Johansson 051162694 0709816478 Vit, Blå, Vit
Skattkärrs IF Skattkärrs IF(Föreningen) röd, röd, röda
Skepplanda BTK (D2) Stig Errind Persson 0707962500 Gul, Svart, Gul
Skoftebyns DIF (D5) Anki Gustafsson 0736917957 Vit, Svart, Vit
Skoftebyns IF Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF (D3) Anders Svensson 052036520 0767845814 vit/svart/vit
Skultorps IF Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skultorps IF (D5) Eddie Mattsson Gånedahl 0731501147 Gul, Svart, Svart
Skövde Kvinnliga IK Skövde Kvinnliga IK(Föreningen) Svart/vit, Svart, svart
Skövde Kvinnliga IK (D3) Johan Ånborg 0702524025 Svart/vit, Svart, svart
Sollebrunns AIK (D3) Martin Granath 032240168 0706060859 Vit, Blå, Vit
Sparsör/Fristad (D5) Sanna Eleonor Widing 0333230542 0768557307 Svart/vit/gul
Stenstorp/Vreten (D5) Tony Hansen 0728889161 Röd/röd/röd
Stenstorps IF (F) Anna-Karin Andersson 0500450835 Rött, Rött, Rött.
Stångenäs AIS Stångenäs AIS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Södra Härene IF (D3) Peter Friman 0703725496 Grön, Svart, Grön
Södra Vings IF Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Vings IF (D4) Håkan Jacobsson 032141594 0705541594 Röd/Svart, Vit, Svart
Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) Eva-Lena Lindberg 050214828 0703740449 Svart-vit, Svart, Vit
Tidans IF (D5) Leif Karlsson 0500470307 0706952052 Röd, Blå, Röd
Tidavads IF (D5) Johan Norén 0500470114 0705849221 Herr:Vit Dam:Vit, Blå, Herr:Vit Dam Vit
Timmele GoIF (D3) Anders Martinsson 051350750 0705521005 Röd, Vit, Röd
Tranemo IF (D3) Thomas Jakobsson 032576611 0703982812 Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS (D5) Kerstin Olsson Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK (D3) Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit/röd/röd
Trollhättans FK DFF (D5) Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit, Röd, Röd
Tymer/Lerdala (D5) Monica Persson 0705397594 Gul, Svart, Svart
Töreboda DIK (D5) Magnus Olofsson 0723185199 0707707822 Svart/Svart/Svart
Töreboda IK (D4) Magnus Olofsson 0723185199 0707707822 Röd, Röd, Röd
Ubbhult/Hällingsjö/Sätila (D5) Pierre Lekbrant Svart/vit, Svart, Svart
Ulricehamns IFK (D4) Håkan Öman 032110287 0705876299 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers FC (D4) Hans Linder 0500460394 0708487544 Röd-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF (D3) Stefan Larsson 0500489995 0708931244 Röd-svart/svart/svart
Vallens FF Vallens FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Valtorps IF (D5) Johan Karlström 0500457027 0702505106 Röd, Röd, Röd
Wargöns IK (D5) Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Varnhems IF (D5) Börje Ahlm 051160557 0705618522 Vit, Vit, Röd
Vartofta SK (D4) Peter Björndal 051537198 0705122411 Blå, Blå, Blå
Vedums AIS Vedums AIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vedums AIS Vedums AIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vedums AIS (D4) Vedums AIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Villastadens IF Villastadens IF(Föreningen) Svart, svart, Svart
Vinninga AIF Vinninga AIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vinninga AIF (D4) Christer Ljungkvist 051050592 0707927086 Grön, Grön, Grön
Våmbs IF (D5) Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit/grön/grön
Vårgårda IK (D5) Jan Hellnevi 0322621180 0703785413 Röd, Vit, Röd
Vänersborgs IF (D4) Conny Jonsson 0521223598 Röd, Blå, Röda
Åsaka SK (D5) Maria Tenggren 0520424142 0737171396 Vit/blå/vit
Äspereds IF (D5) Jan-Olof Espeling 033276368 0706283848 Svart, Svart, Vit
Örby FC (D5) Patrik Hammar 032033143 0705427509 Blå-vit, Blå-vit, Blå-vit
Örslösa/Söne (D5) Lennart Pettersson 051012175 0738081278 Gul-svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2009-02-22 14:00 200230031 Främmestads IK (D5) - Jungs IF (DAM) Lunnevi konstgräs
2009-02-28 12:00 200230032 IK Gauthiod (D1) - Falköpings KIK (D1) Lunnevi konstgräs
2009-02-28 15:00 200230047 Skoftebyns IF (D3) - H E F Valbo BK Edsborgs IP konstgräs
2009-02-28 15:00 200230062 Lödöse/Nygård (D4) - Brålanda IF
2009-02-28 16:00 200230071 FC Gauthiod (D3) - Vedums AIS (D4) Lunnevi konstgräs
2009-03-01 10:00 200230074 Falköpings DIK (D3) - Kronängs IF (D5) Ållevi
2009-03-01 12:00 200230040 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Lerums IS 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
2009-03-01 12:00 200230041 Kinne-Vedums IF (D3) - Råda BK (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-01 16:15 200230063 Sils IF (D2) - Lidköpings IF (D3) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-04 19:00 200230034 IK Gauthiod (D1) - Dalsjöfors GoIF (D1) Lunnevi konstgräs
2009-03-06 19:00 200230018 Hällekis IF (D5) - Kinne-Vedums IF (D3) 0 - 0 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-06 20:00 200230035 Vänersborgs IF (D4) - Frändefors IF 6 - 2 Vänersvallen
2009-03-07 14:00 200230064 Sils IF (D2) - Ulvåkers IF (D3) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-07 14:00 200230068 Tymer/Lerdala (D5) - Igelstorps IK (D5) Timmersdala IP
2009-03-07 14:00 200230075 Falköpings DIK (D3) - Ulricehamns IFK (D4) Ållevi
2009-03-08 10:00 200230069 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Holmalunds IF (D2) 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2009-03-08 11:00 200230092 IFK Emtunga (D4) - IFK Emtunga Ängevi
2009-03-08 12:00 200230036 Råda BK (D4) - IFK Värsås (D4) Framnäs IP konstgräs
2009-03-08 12:00 200230042 Kinne-Vedums IF (D3) - Töreboda IK (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-08 13:00 200230058 Fagersanna IF (D4) - Skultorps IF (D5) 0 - 3 Sportparken Tibro
2009-03-08 13:00 200230093 IFK Emtunga (D4) - Edsvära-Norra Vånga FF Ängevi
2009-03-08 14:00 200230050 Vinninga AIF (D4) - Saleby IF (D4) 5 - 2 Framnäs IP konstgräs
2009-03-08 14:00 200230079 Inlands IF (D5) - Myckleby IK
2009-03-08 14:00 200230091 FC Gauthiod (D3) - Trollhättans FK DFF (D5) Lunnevi konstgräs
2009-03-08 14:00 200230099 Wargöns IK (D5) - Kroppefjälls IF Vänersvallen
2009-03-08 15:00 200230001 Skara FC (D3) - Vedums AIS 0 - 3 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-08 15:00 200230048 Skoftebyns IF (D3) - Skepplanda BTK (D2) Edsborgs IP konstgräs
2009-03-08 18:00 200230045 Främmestads IK (D5) - Jungs IF (DAM) 0 - 2 Lunnevi konstgräs
2009-03-14 09:30 200230100 Wargöns IK (D5) - Frändefors IF Vänersvallen
2009-03-14 10:00 200230070 Skultorps IF (D5) - Tymer/Lerdala (D5) 4 - 0 Södermalms IP konstgräs
2009-03-14 12:00 200230054 IK Gauthiod (D1) - IFK Trollhättan Lunnevi konstgräs
2009-03-14 14:00 200230065 Sils IF (D2) - Byttorps IF (D2) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-14 15:00 200230082 Vedums AIS (D4) - Södra Vings IF Nordvalla
2009-03-14 16:00 200230119 IK Gauthiod (D1) - Trollhättans BoIS (D5) Lunnevi konstgräs
2009-03-14 17:00 200230052 Vänersborgs IF (D4) - Skoftebyns DIF (D5) 0 - 3 Vänersvallen
2009-03-15 10:00 200230112 Igelstorps IK - Mullsjö IF (D5) Södermalms IP konstgräs
2009-03-15 12:00 200230037 Råda BK (D4) - Vinninga AIF (D4) 2 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-03-15 12:00 200230104 Norra Fågelås IF (D4) - Töreboda IK (D4) Guldkroksvallen
2009-03-15 12:30 200230056 Trollhättans BoIS (D5) - Långareds BoIS (D5) 2 - 2 Torsbovallen
2009-03-15 13:00 200230053 Vänersborgs IF (D4) - Brålanda IF 0 - 3 Vänersvallen
2009-03-15 13:00 200230059 Fagersanna IF (D4) - Floby IF (D4) 0 - 4 Sportparken Tibro
2009-03-15 13:00 200230117 IFK Emtunga (D4) - IK Friscopojkarna (D3) Ängevi
2009-03-15 14:00 200230024 Lidköpings IF (D3) - Falköpings DIK (D3) 4 - 4
2009-03-15 14:00 200230046 Kinne-Vedums IF (D3) - Skattkärrs IF Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-15 14:00 200230120 Skepplanda BTK (D2) - H E F Valbo BK 4 - 1
2009-03-15 15:00 200230002 Skara FC (D3) - Vinninga AIF (D4) 0 - 1 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-15 15:00 200230055 Trollhättans FK (D3) - Mariedals IK (D4) Edsborgs IP konstgräs
2009-03-15 15:00 200230118 Emtunga B/Tråvad A - IK Friscopojkarna B Ängevi
2009-03-15 16:00 200230010 Saleby IF (D4) - FC Gauthiod (D3) 2 - 3 Framnäs IP konstgräs
2009-03-15 17:00 200230105 Hörnebo SK (D3) - IFK Värsås (D4) 8 - 0 Sportparken Tibro
2009-03-15 18:00 200230094 Främmestads IK (D5) - Ardala GoIF (D5) 5 - 2 Lunnevi konstgräs
2009-03-16 18:15 200230028 Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) - Valtorps IF (D5)
2009-03-19 19:00 200230129 Lödöse/Nygård (D4) - Trollhättans BoIS (D5)
2009-03-21 11:00 200230049 Skoftebyns IF (D3) - Vallens IF Edsborgs IP konstgräs
2009-03-21 11:00 200230116 Elmer-Fåglum FK (D5) - Långareds BoIS Nya Bjärkevi
2009-03-21 11:00 200230121 Tidans IF (D5) - Igelstorps IK
2009-03-21 12:00 200230066 Sils IF (D2) - Skepplanda BTK (D2) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-21 12:00 200230101 Wargöns IK (D5) - Dals Långeds IK
2009-03-21 12:00 200230124 FC Gauthiod (D3) - Qviding FIF Lunnevi konstgräs
2009-03-21 12:30 200230078 Trollhättans BoIS (D5) - Lödöse/Nygård (D4) 0 - 6 Torsbovallen
2009-03-21 14:00 200230011 Saleby IF B - Vinninga AIF
2009-03-21 14:00 200230122 Skövde Kvinnliga IK - Mariebo IK 1 - 6 Södermalms IP konstgräs
2009-03-21 16:30 200230043 Kinne-Vedums IF (D3) - Vedums AIS (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-21 17:00 200230077 Vänersborgs IF (D4) - IK Rössö 1 - 1 Vänersvallen
2009-03-21 18:00 200230021 Mellby IK (D5) - Ardala GoIF (D5) Framnäs IP konstgräs
2009-03-22 10:00 200230123 Skultorps IF (D5) - Ulvåkers FC (D4) 0 - 5 Södermalms IP konstgräs
2009-03-22 11:00 200230081 Trollhättans FK (D3) - IK Rössö
2009-03-22 12:00 200230012 Saleby IF (D4) - Edsvära-Norra Vånga FF 5 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-03-22 12:00 200230125 Nossebro IF (D4) - Alingsås KIK (D4) Nya Bjärkevi
2009-03-22 12:00 200230126 Töreboda IK (D4) - IFK Värsås (D4) Töreshov
2009-03-22 13:00 200230004 Skara FC (D3) - Björsäters IF (D5) 2 - 2 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-22 14:00 200230051 Vinninga AIF (D4) - Jungs IF (D4) 2 - 2 Framnäs IP konstgräs
2009-03-22 15:00 200230003 Skara FC (D3) - Råda DBK (D5) 0 - 5 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-22 15:00 200230133 Främmestads IK (D5) - Frändefors IF 9 - 0 Bergevi IP
2009-03-22 15:15 200230080 Åsaka SK (D5) - FC Gauthiod (D3) 2 - 3
2009-03-22 16:00 200230083 Vedums AIS - Kinne-Vedums IF B Nordvalla
2009-03-27 19:30 200230111 Falköpings KIK (D1) - Nittorps IK (D2) Ållevi
2009-03-28 12:00 200230130 Skövde Kvinnliga IK - Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm Södermalms IP konstgräs
2009-03-28 12:30 200230096 Trollhättans BoIS (D5) - Skoftebyns DIF (D5) 1 - 4 Torsbovallen
2009-03-28 14:00 200230057 IK Gauthiod (D1) - Vallens FF Lunnevi konstgräs
2009-03-28 14:00 200230067 Sils IF (D2) - Mariestads BoIS FF (D2) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-28 16:00 200230013 Saleby IF B - Järpås IS (D5) 1 - 0
2009-03-28 19:00 200230095 Vänersborgs IF (D4) - H E F Valbo BK 1 - 1 Vänersvallen
2009-03-29 11:30 200230102 Wargöns IK (D5) - H E F Valbo BK Vänersvallen
2009-03-29 12:00 200230038 Råda BK (D4) - Kinnarp-Slutarps IF (D3) 3 - 2 Framnäs IP konstgräs
2009-03-29 12:00 200230135 FC Gauthiod (D3) - Skoftebyns IF Lunnevi konstgräs
2009-03-29 13:00 200230006 Skara FC (D3) - Mellby IK (D5) 5 - 2 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-29 14:00 200230014 Saleby IF (D4) - Sils DIF (D3) 2 - 1 Framnäs IP konstgräs
2009-03-29 14:00 200230084 Vedums AIS (D4) - Borås GIF (D4) Nordvalla
2009-03-29 14:00 200230134 IFK Hjo (D5) - Igelstorps IK (D5) Guldkroksvallen
2009-03-29 15:00 200230005 Skara FC (D3) - Mariestads BoIS DFF (D4) 1 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-29 15:00 200230060 Fagersanna IF (D4) - Skövde Kvinnliga IK (D3) 0 - 5 Sportparken Tibro
2009-03-29 15:00 200230097 Åsaka SK (D5) - Långareds BoIS (D5) 2 - 3 Edsborgs IP konstgräs
2009-03-29 15:00 200230132 Varnhems IF (D5) - Jula BK (D5) Timmersdala IP
2009-03-29 16:00 200230136 Skultorps IF (D5) - Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) Orkanvallen
2009-03-29 16:30 200230098 Vänersborgs IF (D4) - Trollhättans FK DFF (D5) 2 - 0 Vänersvallen
2009-03-29 17:00 200230085 Vedums AIS (D4) - Floby IF (D4) Nordvalla
2009-03-30 19:00 200230044 Kinne-Vedums FK - Råda DBK (D5) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-04-01 18:50 200230131 Skultorps IF - Tidans IF (D5) 6 - 1 Södermalms IP konstgräs
2009-04-04 08:00 200230039 Råda BK (D4) - Lidköpings IF (D3) 1 - 3 Framnäs IP konstgräs
2009-04-04 10:00 200230025 Lidköpings DIF (D5) - Råda DBK (D5) 0 - 1 Framnäs IP konstgräs
2009-04-04 11:00 200230113 Kållandsö GoIF (D5) - Främmestads IK (D5) Hagavallen, Kållandsö
2009-04-04 11:00 200230137 Tidans IF (D5) - Ekedalens SK (D5) Vadsbovallen
2009-04-04 12:00 200230108 Vänersborgs IF (D4) - Rölanda IF 9 - 0 Vänersvallen
2009-04-04 13:00 200230072 Hova/Weimer (D5) - Tidavads IF (D5) Movallen
2009-04-04 14:00 200230015 Saleby IF B - Levene-Skogslunds IF (D5) Björkevi
2009-04-04 14:00 200230107 Skoftebyns DIF (D5) - Herrestads AIF
2009-04-04 15:00 200230086 Vedums AIS (D4) - Sils DIF (D3) Nordvalla
2009-04-04 15:00 200230128 Elmer-Fåglum FK (D5) - Nygårds IF A/Skepplanda BTK B Lunnehov
2009-04-04 16:00 200230022 Mellby IK (D5) - Källby IF Framnäs IP konstgräs
2009-04-04 17:00 200230106 Skoftebyns IF (D3) - Herrestads AIF Edsborgs IP konstgräs
2009-04-05 12:00 200230016 Saleby IF (D4) - Våmbs IF (D5) Framnäs IP konstgräs
2009-04-05 12:30 200230110 Vänersborgs IF (D4) - Lilla Edets IF (D5) 1 - 2 Vänersvallen
2009-04-05 13:00 200230008 Skara FC (D3) - Ulvåkers IF (D3) 0 - 3 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-04-05 15:00 200230007 Skara FC (D3) - Ulvåkers IF (D3) 2 - 1 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-04-05 15:00 200230109 Trollhättans FK (D3) - Stångenäs AIS Edsborgs IP konstgräs
2009-04-05 15:00 200230139 Tymer/Lerdala (D5) - Moholms SK (D5) Timmersdala IP
2009-04-05 16:00 200230152 Främmestads IK (D5) - Vinninga AIF (D4) 0 - 5 Framnäs IP konstgräs
2009-04-07 18:45 200230138 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Norra Fågelås IF (D4) 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2009-04-08 18:30 200230140 Ulvåkers IF (D3) - Mariestads BoIS FF (D2) 2 - 3 Åbrovallen
2009-04-09 18:00 200230147 Elmer-Fåglum FK (D5) - Vårgårda IK (D5) Lunnehov
2009-04-10 10:00 200230149 Skultorps IF (D5) - Varnhems IF (D5) 0 - 2
2009-04-10 11:00 200230073 Hova/Weimer (D5) - Töreboda DIK (D5) Movallen
2009-04-10 14:00 200230161 FC Gauthiod (D3) - H E F Valbo BK Lunnevi konstgräs
2009-04-10 15:00 200230029 Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) - Floby IF (D4)
2009-04-10 15:00 200230142 Vänersborgs IF (D4) - Skoftebyns IF 0 - 2 Vänersvallen
2009-04-10 16:00 200230146 Källby IF (D4) - Jungs IF (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-04-11 12:00 200230087 Vedums AIS (D4) - Kila/Sifhälla Nordvalla
2009-04-12 10:00 200230019 Hällekis IF (D5) - Jula BK (D5) 0 - 0 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-04-12 15:00 200230143 Trollhättans FK (D3) - Råda BK (D4) Edsborgs IP konstgräs
2009-04-13 10:00 200230150 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Villastadens IF 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2009-04-13 12:00 200230154 Skultorps IF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5) 7 - 4 Orkanvallen
2009-04-13 12:30 200230144 Vänersborgs IF (D4) - FC Gauthiod (D3) 1 - 3 Vänersvallen
2009-04-13 14:00 200230148 Elmer-Fåglum FK (D5) - IK Friscopojkarna Lunnehov
2009-04-13 14:00 200230151 Skultorps IF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5)
2009-04-13 15:00 200230009 Skara FC (D3) - Kinne-Vedums IF (D3) Sparbanken Arena Konstgräs
2009-04-13 15:00 200230030 Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) - Floby IF (D4)
2009-04-13 15:00 200230088 Vedums AIS (D4) - IK Friscopojkarna (D3) Nordvalla
2009-04-13 15:00 200230114 Kållandsö GoIF (D5) - Åsaka SK (D5) 2 - 3 Hagavallen, Kållandsö
2009-04-13 15:00 200230155 Ulvåkers IF (D3) - Falköpings KIK (D1) 0 - 7 Åbrovallen
2009-04-13 16:00 200230017 Saleby IF (D4) - Främmestads IK (D5) 2 - 4 Framnäs IP konstgräs
2009-04-13 16:00 200230141 IK Gauthiod (D1) - Sils IF (D2) Lunnevi konstgräs
2009-04-13 16:00 200230157 Tidans IF (D5) - Tidavads IF (D5) Södermalms IP konstgräs
2009-04-13 16:00 200230158 Skultorps IF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5)
2009-04-13 17:00 200230089 Vedums AIS (D4) - IK Friscopojkarna B Nordvalla
2009-04-13 17:00 200230159 Ulvåkers FC (D4) - Falköpings DIK (D3) 0 - 9 Åbrovallen
2009-04-13 18:00 200230061 Fagersanna IF (D4) - Hörnebo SK (D3) 1 - 4 Sportparken Tibro
2009-04-18 11:00 200230162 IFK Värsås (D4) - Kinne-Vedums IF (D3) Värsås IP
2009-04-18 12:00 200230026 Lidköpings IF (D3) - Sils DIF (D3) 5 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-04-18 12:00 200230163 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Vänersborgs IF (D4) 4 - 1
2009-04-18 13:00 200230023 Mellby IK (D5) - Saleby IF (D4) Mellbyvallen
2009-04-18 13:00 200230145 Trollhättans FK (D3) - Gilleby IF Edsborgs IP konstgräs
2009-04-18 13:00 200230164 Varnhems IF (D5) - Moholms SK (D5) Axevalla IP
2009-04-18 14:00 200230165 Skövde Kvinnliga IK - Vänersborgs IF (D4)
2009-04-18 15:00 200230090 Vedums AIS (D4) - Fagersanna IF (D4) Nordvalla
2009-04-18 15:00 200230127 Skara FC (D3) - Saleby IF (D4) Axevalla IP
2009-04-18 15:00 200230167 Nossebro IF - Södra Härene IF (D3) Lunnehov
2009-04-18 15:00 200230168 Lödöse/Nygård (D4) - Skoftebyns DIF (D5)
2009-04-19 11:00 200230166 Skultorps IF (D5) - Ekedalens SK (D5) 8 - 0 Orkanvallen
2009-04-19 12:00 200230153 IFK Emtunga (D4) - Vinninga AIF Mossbrotts IP
2009-04-19 14:00 200230027 Lidköpings DIF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5) 5 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-04-19 15:00 200230169 Lödöse/Nygård (D4) - Alingsås KIK (D4) Alevi
2009-04-19 16:00 200230076 Kinne-Vedums FK - Jula BK (D5) Kinnevallen
2009-04-19 16:00 200230115 Kållandsö GoIF (D5) - Källby IF (D4) Hagavallen, Kållandsö
2009-04-20 19:00 200230160 Emtunga B/Tråvad A - Vinninga AIF (D4) Mossbrotts IP
2009-04-21 18:30 200230020 Järpås IS (D5) - Hällekis IF (D5) Järpåsvallen
2009-07-28 19:00 200230170 Sils IF (D2) - IK Gauthiod (D1) Silbohof
2009-08-01 13:00 200230172 Lödöse/Nygård (D4) - Wargöns IK (D5) Alevi
2009-08-02 18:00 200230171 Trollhättans BoIS (D5) - Vänersborgs IF (D4) 3 - 1 Torsbovallen
2009-08-02 18:00 200230173 Lödöse/Nygård (D4) - Åsaka SK (D5) Alevi

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info