Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram

Spelprogram - Träningsmatcher

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2009-02-22 14:00 200230031 Främmestads IK (D5) - Jungs IF (DAM) Lunnevi konstgräs
2009-02-28 12:00 200230032 IK Gauthiod (D1) - Falköpings KIK (D1) Lunnevi konstgräs
2009-02-28 15:00 200230047 Skoftebyns IF (D3) - H E F Valbo BK Edsborgs IP konstgräs
2009-02-28 15:00 200230062 Lödöse/Nygård (D4) - Brålanda IF
2009-02-28 16:00 200230071 FC Gauthiod (D3) - Vedums AIS (D4) Lunnevi konstgräs
2009-03-01 10:00 200230074 Falköpings DIK (D3) - Kronängs IF (D5) Ållevi
2009-03-01 12:00 200230040 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Lerums IS 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
2009-03-01 12:00 200230041 Kinne-Vedums IF (D3) - Råda BK (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-01 16:15 200230063 Sils IF (D2) - Lidköpings IF (D3) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-04 19:00 200230034 IK Gauthiod (D1) - Dalsjöfors GoIF (D1) Lunnevi konstgräs
2009-03-06 19:00 200230018 Hällekis IF (D5) - Kinne-Vedums IF (D3) 0 - 0 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-06 20:00 200230035 Vänersborgs IF (D4) - Frändefors IF 6 - 2 Vänersvallen
2009-03-07 14:00 200230064 Sils IF (D2) - Ulvåkers IF (D3) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-07 14:00 200230068 Tymer/Lerdala (D5) - Igelstorps IK (D5) Timmersdala IP
2009-03-07 14:00 200230075 Falköpings DIK (D3) - Ulricehamns IFK (D4) Ållevi
2009-03-08 10:00 200230069 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Holmalunds IF (D2) 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2009-03-08 11:00 200230092 IFK Emtunga (D4) - IFK Emtunga Ängevi
2009-03-08 12:00 200230036 Råda BK (D4) - IFK Värsås (D4) Framnäs IP konstgräs
2009-03-08 12:00 200230042 Kinne-Vedums IF (D3) - Töreboda IK (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-08 13:00 200230058 Fagersanna IF (D4) - Skultorps IF (D5) 0 - 3 Sportparken Tibro
2009-03-08 13:00 200230093 IFK Emtunga (D4) - Edsvära-Norra Vånga FF Ängevi
2009-03-08 14:00 200230050 Vinninga AIF (D4) - Saleby IF (D4) 5 - 2 Framnäs IP konstgräs
2009-03-08 14:00 200230079 Inlands IF (D5) - Myckleby IK
2009-03-08 14:00 200230091 FC Gauthiod (D3) - Trollhättans FK DFF (D5) Lunnevi konstgräs
2009-03-08 14:00 200230099 Wargöns IK (D5) - Kroppefjälls IF Vänersvallen
2009-03-08 15:00 200230001 Skara FC (D3) - Vedums AIS 0 - 3 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-08 15:00 200230048 Skoftebyns IF (D3) - Skepplanda BTK (D2) Edsborgs IP konstgräs
2009-03-08 18:00 200230045 Främmestads IK (D5) - Jungs IF (DAM) 0 - 2 Lunnevi konstgräs
2009-03-14 09:30 200230100 Wargöns IK (D5) - Frändefors IF Vänersvallen
2009-03-14 10:00 200230070 Skultorps IF (D5) - Tymer/Lerdala (D5) 4 - 0 Södermalms IP konstgräs
2009-03-14 12:00 200230054 IK Gauthiod (D1) - IFK Trollhättan Lunnevi konstgräs
2009-03-14 14:00 200230065 Sils IF (D2) - Byttorps IF (D2) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-14 15:00 200230082 Vedums AIS (D4) - Södra Vings IF Nordvalla
2009-03-14 16:00 200230119 IK Gauthiod (D1) - Trollhättans BoIS (D5) Lunnevi konstgräs
2009-03-14 17:00 200230052 Vänersborgs IF (D4) - Skoftebyns DIF (D5) 0 - 3 Vänersvallen
2009-03-15 10:00 200230112 Igelstorps IK - Mullsjö IF (D5) Södermalms IP konstgräs
2009-03-15 12:00 200230037 Råda BK (D4) - Vinninga AIF (D4) 2 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-03-15 12:00 200230104 Norra Fågelås IF (D4) - Töreboda IK (D4) Guldkroksvallen
2009-03-15 12:30 200230056 Trollhättans BoIS (D5) - Långareds BoIS (D5) 2 - 2 Torsbovallen
2009-03-15 13:00 200230053 Vänersborgs IF (D4) - Brålanda IF 0 - 3 Vänersvallen
2009-03-15 13:00 200230059 Fagersanna IF (D4) - Floby IF (D4) 0 - 4 Sportparken Tibro
2009-03-15 13:00 200230117 IFK Emtunga (D4) - IK Friscopojkarna (D3) Ängevi
2009-03-15 14:00 200230024 Lidköpings IF (D3) - Falköpings DIK (D3) 4 - 4
2009-03-15 14:00 200230046 Kinne-Vedums IF (D3) - Skattkärrs IF Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-15 14:00 200230120 Skepplanda BTK (D2) - H E F Valbo BK 4 - 1
2009-03-15 15:00 200230002 Skara FC (D3) - Vinninga AIF (D4) 0 - 1 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-15 15:00 200230055 Trollhättans FK (D3) - Mariedals IK (D4) Edsborgs IP konstgräs
2009-03-15 15:00 200230118 Emtunga B/Tråvad A - IK Friscopojkarna B Ängevi
2009-03-15 16:00 200230010 Saleby IF (D4) - FC Gauthiod (D3) 2 - 3 Framnäs IP konstgräs
2009-03-15 17:00 200230105 Hörnebo SK (D3) - IFK Värsås (D4) 8 - 0 Sportparken Tibro
2009-03-15 18:00 200230094 Främmestads IK (D5) - Ardala GoIF (D5) 5 - 2 Lunnevi konstgräs
2009-03-16 18:15 200230028 Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) - Valtorps IF (D5)
2009-03-19 19:00 200230129 Lödöse/Nygård (D4) - Trollhättans BoIS (D5)
2009-03-21 11:00 200230049 Skoftebyns IF (D3) - Vallens IF Edsborgs IP konstgräs
2009-03-21 11:00 200230116 Elmer-Fåglum FK (D5) - Långareds BoIS Nya Bjärkevi
2009-03-21 11:00 200230121 Tidans IF (D5) - Igelstorps IK
2009-03-21 12:00 200230066 Sils IF (D2) - Skepplanda BTK (D2) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-21 12:00 200230101 Wargöns IK (D5) - Dals Långeds IK
2009-03-21 12:00 200230124 FC Gauthiod (D3) - Qviding FIF Lunnevi konstgräs
2009-03-21 12:30 200230078 Trollhättans BoIS (D5) - Lödöse/Nygård (D4) 0 - 6 Torsbovallen
2009-03-21 14:00 200230011 Saleby IF B - Vinninga AIF
2009-03-21 14:00 200230122 Skövde Kvinnliga IK - Mariebo IK 1 - 6 Södermalms IP konstgräs
2009-03-21 16:30 200230043 Kinne-Vedums IF (D3) - Vedums AIS (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-21 17:00 200230077 Vänersborgs IF (D4) - IK Rössö 1 - 1 Vänersvallen
2009-03-21 18:00 200230021 Mellby IK (D5) - Ardala GoIF (D5) Framnäs IP konstgräs
2009-03-22 10:00 200230123 Skultorps IF (D5) - Ulvåkers FC (D4) 0 - 5 Södermalms IP konstgräs
2009-03-22 11:00 200230081 Trollhättans FK (D3) - IK Rössö
2009-03-22 12:00 200230012 Saleby IF (D4) - Edsvära-Norra Vånga FF 5 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-03-22 12:00 200230125 Nossebro IF (D4) - Alingsås KIK (D4) Nya Bjärkevi
2009-03-22 12:00 200230126 Töreboda IK (D4) - IFK Värsås (D4) Töreshov
2009-03-22 13:00 200230004 Skara FC (D3) - Björsäters IF (D5) 2 - 2 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-22 14:00 200230051 Vinninga AIF (D4) - Jungs IF (D4) 2 - 2 Framnäs IP konstgräs
2009-03-22 15:00 200230003 Skara FC (D3) - Råda DBK (D5) 0 - 5 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-22 15:00 200230133 Främmestads IK (D5) - Frändefors IF 9 - 0 Bergevi IP
2009-03-22 15:15 200230080 Åsaka SK (D5) - FC Gauthiod (D3) 2 - 3
2009-03-22 16:00 200230083 Vedums AIS - Kinne-Vedums IF B Nordvalla
2009-03-27 19:30 200230111 Falköpings KIK (D1) - Nittorps IK (D2) Ållevi
2009-03-28 12:00 200230130 Skövde Kvinnliga IK - Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm Södermalms IP konstgräs
2009-03-28 12:30 200230096 Trollhättans BoIS (D5) - Skoftebyns DIF (D5) 1 - 4 Torsbovallen
2009-03-28 14:00 200230057 IK Gauthiod (D1) - Vallens FF Lunnevi konstgräs
2009-03-28 14:00 200230067 Sils IF (D2) - Mariestads BoIS FF (D2) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-03-28 16:00 200230013 Saleby IF B - Järpås IS (D5) 1 - 0
2009-03-28 19:00 200230095 Vänersborgs IF (D4) - H E F Valbo BK 1 - 1 Vänersvallen
2009-03-29 11:30 200230102 Wargöns IK (D5) - H E F Valbo BK Vänersvallen
2009-03-29 12:00 200230038 Råda BK (D4) - Kinnarp-Slutarps IF (D3) 3 - 2 Framnäs IP konstgräs
2009-03-29 12:00 200230135 FC Gauthiod (D3) - Skoftebyns IF Lunnevi konstgräs
2009-03-29 13:00 200230006 Skara FC (D3) - Mellby IK (D5) 5 - 2 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-29 14:00 200230014 Saleby IF (D4) - Sils DIF (D3) 2 - 1 Framnäs IP konstgräs
2009-03-29 14:00 200230084 Vedums AIS (D4) - Borås GIF (D4) Nordvalla
2009-03-29 14:00 200230134 IFK Hjo (D5) - Igelstorps IK (D5) Guldkroksvallen
2009-03-29 15:00 200230005 Skara FC (D3) - Mariestads BoIS DFF (D4) 1 - 0 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-03-29 15:00 200230060 Fagersanna IF (D4) - Skövde Kvinnliga IK (D3) 0 - 5 Sportparken Tibro
2009-03-29 15:00 200230097 Åsaka SK (D5) - Långareds BoIS (D5) 2 - 3 Edsborgs IP konstgräs
2009-03-29 15:00 200230132 Varnhems IF (D5) - Jula BK (D5) Timmersdala IP
2009-03-29 16:00 200230136 Skultorps IF (D5) - Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) Orkanvallen
2009-03-29 16:30 200230098 Vänersborgs IF (D4) - Trollhättans FK DFF (D5) 2 - 0 Vänersvallen
2009-03-29 17:00 200230085 Vedums AIS (D4) - Floby IF (D4) Nordvalla
2009-03-30 19:00 200230044 Kinne-Vedums FK - Råda DBK (D5) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-04-01 18:50 200230131 Skultorps IF - Tidans IF (D5) 6 - 1 Södermalms IP konstgräs
2009-04-04 08:00 200230039 Råda BK (D4) - Lidköpings IF (D3) 1 - 3 Framnäs IP konstgräs
2009-04-04 10:00 200230025 Lidköpings DIF (D5) - Råda DBK (D5) 0 - 1 Framnäs IP konstgräs
2009-04-04 11:00 200230113 Kållandsö GoIF (D5) - Främmestads IK (D5) Hagavallen, Kållandsö
2009-04-04 11:00 200230137 Tidans IF (D5) - Ekedalens SK (D5) Vadsbovallen
2009-04-04 12:00 200230108 Vänersborgs IF (D4) - Rölanda IF 9 - 0 Vänersvallen
2009-04-04 13:00 200230072 Hova/Weimer (D5) - Tidavads IF (D5) Movallen
2009-04-04 14:00 200230015 Saleby IF B - Levene-Skogslunds IF (D5) Björkevi
2009-04-04 14:00 200230107 Skoftebyns DIF (D5) - Herrestads AIF
2009-04-04 15:00 200230086 Vedums AIS (D4) - Sils DIF (D3) Nordvalla
2009-04-04 15:00 200230128 Elmer-Fåglum FK (D5) - Nygårds IF A/Skepplanda BTK B Lunnehov
2009-04-04 16:00 200230022 Mellby IK (D5) - Källby IF Framnäs IP konstgräs
2009-04-04 17:00 200230106 Skoftebyns IF (D3) - Herrestads AIF Edsborgs IP konstgräs
2009-04-05 12:00 200230016 Saleby IF (D4) - Våmbs IF (D5) Framnäs IP konstgräs
2009-04-05 12:30 200230110 Vänersborgs IF (D4) - Lilla Edets IF (D5) 1 - 2 Vänersvallen
2009-04-05 13:00 200230008 Skara FC (D3) - Ulvåkers IF (D3) 0 - 3 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-04-05 15:00 200230007 Skara FC (D3) - Ulvåkers IF (D3) 2 - 1 Sparbanken Arena Konstgräs
2009-04-05 15:00 200230109 Trollhättans FK (D3) - Stångenäs AIS Edsborgs IP konstgräs
2009-04-05 15:00 200230139 Tymer/Lerdala (D5) - Moholms SK (D5) Timmersdala IP
2009-04-05 16:00 200230152 Främmestads IK (D5) - Vinninga AIF (D4) 0 - 5 Framnäs IP konstgräs
2009-04-07 18:45 200230138 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Norra Fågelås IF (D4) 3 - 1 Södermalms IP konstgräs
2009-04-08 18:30 200230140 Ulvåkers IF (D3) - Mariestads BoIS FF (D2) 2 - 3 Åbrovallen
2009-04-09 18:00 200230147 Elmer-Fåglum FK (D5) - Vårgårda IK (D5) Lunnehov
2009-04-10 10:00 200230149 Skultorps IF (D5) - Varnhems IF (D5) 0 - 2
2009-04-10 11:00 200230073 Hova/Weimer (D5) - Töreboda DIK (D5) Movallen
2009-04-10 14:00 200230161 FC Gauthiod (D3) - H E F Valbo BK Lunnevi konstgräs
2009-04-10 15:00 200230029 Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) - Floby IF (D4)
2009-04-10 15:00 200230142 Vänersborgs IF (D4) - Skoftebyns IF 0 - 2 Vänersvallen
2009-04-10 16:00 200230146 Källby IF (D4) - Jungs IF (D4) Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-04-11 12:00 200230087 Vedums AIS (D4) - Kila/Sifhälla Nordvalla
2009-04-12 10:00 200230019 Hällekis IF (D5) - Jula BK (D5) 0 - 0 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2009-04-12 15:00 200230143 Trollhättans FK (D3) - Råda BK (D4) Edsborgs IP konstgräs
2009-04-13 10:00 200230150 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Villastadens IF 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2009-04-13 12:00 200230154 Skultorps IF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5) 7 - 4 Orkanvallen
2009-04-13 12:30 200230144 Vänersborgs IF (D4) - FC Gauthiod (D3) 1 - 3 Vänersvallen
2009-04-13 14:00 200230148 Elmer-Fåglum FK (D5) - IK Friscopojkarna Lunnehov
2009-04-13 14:00 200230151 Skultorps IF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5)
2009-04-13 15:00 200230009 Skara FC (D3) - Kinne-Vedums IF (D3) Sparbanken Arena Konstgräs
2009-04-13 15:00 200230030 Tidaholms GoIF/IFK Tidaholm (D4) - Floby IF (D4)
2009-04-13 15:00 200230088 Vedums AIS (D4) - IK Friscopojkarna (D3) Nordvalla
2009-04-13 15:00 200230114 Kållandsö GoIF (D5) - Åsaka SK (D5) 2 - 3 Hagavallen, Kållandsö
2009-04-13 15:00 200230155 Ulvåkers IF (D3) - Falköpings KIK (D1) 0 - 7 Åbrovallen
2009-04-13 16:00 200230017 Saleby IF (D4) - Främmestads IK (D5) 2 - 4 Framnäs IP konstgräs
2009-04-13 16:00 200230141 IK Gauthiod (D1) - Sils IF (D2) Lunnevi konstgräs
2009-04-13 16:00 200230157 Tidans IF (D5) - Tidavads IF (D5) Södermalms IP konstgräs
2009-04-13 16:00 200230158 Skultorps IF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5)
2009-04-13 17:00 200230089 Vedums AIS (D4) - IK Friscopojkarna B Nordvalla
2009-04-13 17:00 200230159 Ulvåkers FC (D4) - Falköpings DIK (D3) 0 - 9 Åbrovallen
2009-04-13 18:00 200230061 Fagersanna IF (D4) - Hörnebo SK (D3) 1 - 4 Sportparken Tibro
2009-04-18 11:00 200230162 IFK Värsås (D4) - Kinne-Vedums IF (D3) Värsås IP
2009-04-18 12:00 200230026 Lidköpings IF (D3) - Sils DIF (D3) 5 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-04-18 12:00 200230163 Skövde Kvinnliga IK (D3) - Vänersborgs IF (D4) 4 - 1
2009-04-18 13:00 200230023 Mellby IK (D5) - Saleby IF (D4) Mellbyvallen
2009-04-18 13:00 200230145 Trollhättans FK (D3) - Gilleby IF Edsborgs IP konstgräs
2009-04-18 13:00 200230164 Varnhems IF (D5) - Moholms SK (D5) Axevalla IP
2009-04-18 14:00 200230165 Skövde Kvinnliga IK - Vänersborgs IF (D4)
2009-04-18 15:00 200230090 Vedums AIS (D4) - Fagersanna IF (D4) Nordvalla
2009-04-18 15:00 200230127 Skara FC (D3) - Saleby IF (D4) Axevalla IP
2009-04-18 15:00 200230167 Nossebro IF - Södra Härene IF (D3) Lunnehov
2009-04-18 15:00 200230168 Lödöse/Nygård (D4) - Skoftebyns DIF (D5)
2009-04-19 11:00 200230166 Skultorps IF (D5) - Ekedalens SK (D5) 8 - 0 Orkanvallen
2009-04-19 12:00 200230153 IFK Emtunga (D4) - Vinninga AIF Mossbrotts IP
2009-04-19 14:00 200230027 Lidköpings DIF (D5) - Stenstorp/Vreten (D5) 5 - 0 Framnäs IP konstgräs
2009-04-19 15:00 200230169 Lödöse/Nygård (D4) - Alingsås KIK (D4) Alevi
2009-04-19 16:00 200230076 Kinne-Vedums FK - Jula BK (D5) Kinnevallen
2009-04-19 16:00 200230115 Kållandsö GoIF (D5) - Källby IF (D4) Hagavallen, Kållandsö
2009-04-20 19:00 200230160 Emtunga B/Tråvad A - Vinninga AIF (D4) Mossbrotts IP
2009-04-21 18:30 200230020 Järpås IS (D5) - Hällekis IF (D5) Järpåsvallen
2009-07-28 19:00 200230170 Sils IF (D2) - IK Gauthiod (D1) Silbohof
2009-08-01 13:00 200230172 Lödöse/Nygård (D4) - Wargöns IK (D5) Alevi
2009-08-02 18:00 200230171 Trollhättans BoIS (D5) - Vänersborgs IF (D4) 3 - 1 Torsbovallen
2009-08-02 18:00 200230173 Lödöse/Nygård (D4) - Åsaka SK (D5) Alevi

Postadress:
Sils IF - Fotboll
Silbohofs IP
53334 Götene

Kontakt:
Tel: 0703511935
E-post: This is a mailto link

Se all info